Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

f-2303150033 negombo-beach_2 plato-sigirija-v-shri-lanke

Південно-Західне узбережжя Шрі-Ланки

Більшість туристів, приїжджають на Шрі-Ланку, вибирають для відпочинку пляжі південно-західного узбережжя, розташовані південніше Коломбо. Кожен курорт має свою відмінну особливість і до нього зручно добиратися до столиці.
 
Почнемо з Негомбо (37 км до Коломбо), який знаходиться всього в 6 км від міжнародного аеропорту і, тому, є гарним вибором для тих, хто приїхав всього лише на кілька днів або повинен знаходитися поблизу від Коломбо. Це невелике містечко давно відоме туристам своїм широким пляжем, а так само приваблює відвідувачів можливістю покататися на човні по каналах, що нагадує Голландію, своїм колоритним рибним ринком, і жвавими прибережними барами на заході.

Також для туристів, що зупинилися в столиці, є зручний пляж Маунт Лавінія, розташований в 12 км від центру міста. Це відмінне місце, щоб прогулятися ввечері або вдень під час відпочинку і покуштувати страви різної кухні в численних ресторанчиках. Останнім часом на пляжі часто проводять найпопулярніші вечірки в Коломбо.

Просуваючись уздовж берега, ви залишаєте міські квартали і починаєте відчувати розслаблюючу атмосферу південно-західного узбережжя. Віддав (35 км від Коломбо) — улюблене місце проведення вихідних для багатьох жителів Коломбо, яке відоме найкрасивішими готелями узбережжя.

У Калутара (42 км від Коломбо) крім безлічі висококласних готелів і прекрасного пляжу розташований величний трьохповерховий Буддистський храм, в якому можна знайти єдину у світі порожнисту ступу. Нарешті, після перетину із залізничними коліями в районі Паягала, дорога виходить на узбережжі, і з цього моменту ви можете насолоджуватися численними мальовничими бухтами, розташованими вздовж незайманого цивілізацією пляжу.
  

Бентота (62 км від Коломбо) залишається одним з найчарівніших курортів узбережжя з великими гарними готелями, ексклюзивними бутиками і прекрасними садами Бевіс Бава, брата самого відомого архітектора Шрі-Ланки. Крім того, гордістю Бентоти є широкі мальовничі пляжі і річка Бентота-Гангу, по якій туристи можуть відправитися в круїз і насолодиться красотами острова, а також зайнятися різними водними видами спорту.

Найкращий час для відвідування пляжів південно-західного узбережжя — період з листопада по квітень, коли яскраво світить сонце, яке змушує забути про нечисленні дощі, які залишилися на східному узбережжі.

1341672750srilanka-9 x_f159cc40 Южное-побережье-Шри-Ланки

Південне узбережжя Шрі-Ланки


На південному узбережжі острова Шрі-Ланка Вас чекає радість нових відкриттів і незаймані пляжі південного узбережжя Шрі-Ланки. Минаючи містечко Індурува, перед мандрівниками простягається безкрая піщана коса, яка приводить вас в Хіккадува (98 км від Коломбо), один з найпопулярніших курортів острова. Хіккадува заслужив популярність своїм красивим кораловим рифом і місцями для дайвінгу, а так само можливостями для серфінгу і веселим нічним життям. Туристи можуть розміститися як в численних бюджетних гест-хаузах (приватних економних міні-готелях), так і в комфортних готелях на узбережжі.

 
У прибережному місті Галле (116 км від Коломбо), в якому розташований старовинний Голландський форт пам’ятник історичної спадщини, що охороняється ЮНЕСКО, можна знайти кілька бутик-готелів і невеликий пляж. Трохи південніше Галле знаходиться популярний пляж Унаватуна (120 км від Коломбо), який є самим відвідуваним місцем для більшості туристів, що приїжджають на Шрі Ланку в пошуках сонця, моря і піщаних пляжів. Унаватуна входить до складу дванадцяти кращих пляжів світу і є відмінним місцем для дайвінгу, а так само славиться атмосферою спокою і жвавим нічним життям. Туристи можуть розміститися в основному в невеликих гест-хауз, які підходять для індивідуальних мандрівників. Для тих же, хто віддає перевагу більш комфортабельні місця проживання, рекомендуємо зупинитися в самому Галле і вдень приїжджати в Унаватуна.

 
Бухта Велігама (143 км від Коломбо) — це мальовниче містечко з рибалками, які сидять на жердинах над поверхнею моря неподалік від берега, і ковзаючими по океанської гладі катамаранів. Ті, хто шукає щось особливе, можуть дістатися з бухти до острова Тапробаном.

Відразу за Велігама простягається пляж Мірісса (155 км від Коломбо), який по праву здобув собі славу самого кращого пляжу південного узбережжя, що дозволяє зануритися в незайману цивілізацією атмосферу і помилуватися красивою прибережною бухтою. Вподобана серферами, Мірісса — підходяще місце як для любителів спорту, так і спокійного виду відпочинку. Нарешті, в низці прибережних сіл з’являється Тангалле (195 км від Коломбо), яка може похвалитися пустельними пляжами, що тягнуться наскільки може бачити око, можливістю побачити черепах в містечку Рекава і гірським храмом Мулкірігала зі збереженими печерними малюнками, а так само надати вам шанс насолодитися незабутним видом сільських пейзажів.
 
Захищеність берегової лінії від океанської хвилі дозволяє в цих місцях займатися водними видами спорту цілий рік! На південному узбережжі Шрі-Ланки купатися можна цілий рік!

1 005 266335142

Північно-східне узбережжя Шрі-Ланки

Північно-східне і східне узбережжя дарує гостям зовсім інше уявлення про Шрі-Ланку — інший клімат (більш сухий і спекотний), інша берегова лінія (з лагунами і пальмами над водною гладдю). Якщо ви хочете відчути подих дикої природи і відпочити далеко від цивілізації, немає місця краще, ніж східне узбережжя. Містечка Нілавелі і Упувелі (271 км від Коломбо), розташовані на північ від Трінкомале, протягом багатьох років надають теплий прийом на чудових білосніжних піщаних пляжах. Недалеко від берега видно кораловий Pigeon Island (голубиний острів), що є унікальною знахідкою для любителів дайвінгу, які можуть годинами насолоджуватися живими підводними рифами і зграями тропічних риб. Тут також можна знайти природні гарячі джерела, п’ятий у світі за розміром природний глибоководний порт в Трінкомале, а також численні Буддійські і індуїстських храми.
 

Поруч з Баттікалоа розташовані пляжі Калкуда і Пасекуда (364 км від Коломбо), що утворюють 6-ти кілометрову прибережну косу з дрібного білого піску і спокійного прозоро-блакитного моря, яка вдало захищена від високих хвиль кораловим рифом. Наприкінці східного узбережжя ближче до півдня розташований невеликий містечко Аругам Бей (314 км від Коломбо) з місцями для серфінгу і незайманими недоторканими пляжами, що тягнуться на північ і південь від міста. Поруч розташований національний парк Лахугала, в якому мешкають зграї тропічних птахів і стада слонів.
Найкращий час для відвідування пляжів північного і східного узбережжя — це період з травня по вересень.