Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

abu-dhabi-1 UAE-abu-dhabi-3 UAE-abu-dhabi-7

Абу Дабі

Емірат Абу-Дабі — найбільший з семи еміратів, його площа становить 86% всієї території ОАЕ. Населення — понад 680 тис. Чоловік. Абу Дабі належить 95% нафтових запасів країни і всі родовища природного газу в ОАЕ. Цей емірат є одним із самих основних місць в Перській затоці і має два важливих міста — діловий центр Абу Дабі, розташований на узбережжі Перської затоки, і місто-оазис Аль Айн, що знаходиться в 145 км на схід.

Абу Дабі був заснований в 1760 році. Про заснування столиці ОАЕ існує красива легенда. Араби-мисливці з одного оазису переслідували газель. Газель довго петляла по пустелі, а потім вивела мисливців на берег Перської затоки, де кинулася у воду і вбрід перейшла на острів. Мисливці пішли за нею, і газель привела їх до джерела прісної води. У подяку мисливці дарували газелі життя, а засноване поруч з джерелом поселення назвали «батьком газелі», що арабською звучить як Абу-Дабі.

 Сьогодні Абу-Дабі — це дзеркальні хмарочоси, що ринули в безхмарне блакитне небо, величезні парки і красиві сади, численні фонтани і яскраві клумби, сучасні торгові центри і старовинні ринки. Саме парки вражають в Абу-Дабі найбільше. Не дарма місту дали назву «місто сад».

Риса, яка відрізняє Абу-Дабі від будь-якого іншого сучасного міста і яка відображає його мусульманський характер — велика кількість мечетей у самому місті та його околицях. З будь-якої точки міста можна побачити відразу кілька вигадливо прикрашених мінаретів.

Головною визначною пам’яткою міста є Палац АльхХусн, відомий також як Старий або Білий форт, він був побудований в кінці 19 століття і є найстарішим архітектурною спорудою в столиці. У минулому форт служив резиденцією правителів Абу-Дабі, а зараз переобладнаний під архів історичних документів при культурному центрі Абу-Дабі. Поруч з виставковим комплексом Абу-Дабі на Аль-Мусаффах роуд знаходиться так звана Культурно-етнографічне село, де відтворено традиційний побут і уклад життя різних районів країни

 Зараз Абу Дабі — це центр туризму і торгівлі, спорту та відпочинку. Відпочинок в Абу-Дабі — це відпочинок на прекрасних пляжах, що омиваються блакитними водами Перської затоки, всі умови для занять спортом, численні ресторани і нічні клуби. Місто оточить Вас своїм теплом і гостинністю. Сучасні і комфортабельні готелі Абу-Дабі широко відчиняють перед туристами свої двері і забезпечують справді королівський відпочинок.