Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

UAE-ajman-6 UAE-ajman-4 UAE-ajman-3

Аджман

Назва «Аджман» походить від назви клану, який спочатку населяв цей емірат. Це найменший емірат ОАЕ, який займає всього лише 16 км узбережжя Перської затоки з 600 км, які перебувають у розпорядженні ОАЕ.

Столицею емірату є місто Аджман, розташований на березі Перської затоки. Тут знаходяться офіс Правителя, міжнародні компанії, банки та комерційні ринки. Порт Аджмана стоїть на березі природного затоки Хор, який пронизує місто. Крім цього, Аджман володіє двома анклавами на суші: сільськогосподарський Масфут, який знаходиться на відстані 110 км на південний схід, і Манама, розташована в 60 км на схід.

 Довгий час Аджман був селом на березі Перської затоки, жителі якого промишляли в основному видобутком перлів і рибальством. Цей емірат завжди знаходився в тіні більш процвітаючих торгових центрів -Дубая і Шарджі. Відсутність в Аджмані запасів нафти не применшує значення емірату.

Головною визначною пам’яткою Аджмана є Аджманская фортеця 18-го століття, що нагадує про багатій спадщині землі, легшим в основу сьогоднішнього процвітання країни. До 1970 року фортеця залишалася резиденцією правителя князівства.

В даний час у фортеці знаходиться Музей Аджмана, в якому зберігаються коштовності правителів, речі, що належали їм. Експозиція музею також включає археологічний і етнографічний розділи, колекцію старовинної зброї, зали, присвячені історії поліції Еміратів. Особливий інтерес відвідувачів може викликати реконструкція побуту минулого і традиційних ремесел з використанням «воскових фігур».

У висновку слід зауважити, що Аджман привертає головним чином тих, хто втомився від скажених ритмів сучасного життя і хоче знайти відпочинок від суєти і гомону цивілізації. По частині нічного життя і шопінгу Аджман значною мірою залежить від довколишніх еміратів Дубая і Шарджі. Тут же можна нікуди не поспішати, насолоджуючись тишею і спокоєм.