Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Будапешт — Новорічна казка Європи!

Австрія  Угорщина  

Львів — Будапешт — Відень — Сентендре — Львів

АКЦІЯ!
ЧАС — ГРОШІ
 30.12.14  — 155 115 євро

День 1

30.12

Львів. 20:30 — збір групи на залізничному вокзалі.
21:00 — виїзд зі Львова. Нічний переїзд.

День 2

31.12

Прибуття в Будапешт.Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю — це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю (20 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Ночівля на території Угорщини. 

День 3

01.01

Сніданок.

З НОВИМ РОКОМ!!!

Рекомендуємо:

Відень — місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти (45 євро.)

Автобусно-пішохідна екскурсія та вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

WienВіденьWien

Рекомендуємо: 

— відвідати Скарбницю Габсбургів (20 євро), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!
— відвідати Будинок Хундертвассера (5 євро) у Відні — видовище небачене. Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені.
— трансфер до/огладову екскурсію в Палац Шенбрунн (7 євро/25 євро). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, — один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Для династії Габсбургів, він служив літньою резиденцією. Ти побачиш чудові апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому шестирічний Моцарт грав перед імператрицею; апартаменти імператорської родини Франца Йосипа і Сіссі — імператриці Єлизавети. Інтер’єри прикрашені розписаними стелями, кришталевими підсвічниками, величезними дзеркалами і позолотою. Всього в цій імператорськії резиденції 1441 кімнат! Запрошуємо відвідати деякі з них і ближче познайомитись з династією Габсбургів.

Повернення у готель.

День 4

02.01

Сніданок. Виселення з готелю. 

Рекомендуємо: відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 євро)

Рекомендуємо: оглядова екскурсія у місті Егер. Краса барочного містечка з його пам’ятниками, чистими і зеленими вуличками, добрими і усміхненими обличчями навколо звернтають Твою увагу та зачарують погляд! Саме тут у Тебе буде можливість побачити кафедральний собор Егера, будівлю Ліцею в стилі пізнього бароко, сербську православну церкву, міський театр Геза Гардони, церкву Св. Антонія Падуанського, а також ознайомитися з найвідомішою пам’яткою Егера — фортецею 13 століття з приголомшливим виглядом на місто та околиці, у якій розташувався єпископський палац з музеєм Іштвана Добо та вишуканою картинною галереєю. (7 євро)

SentendreDehustatsiaSentendre                              

Рекомендуємо: Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино — душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів — Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою — Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Дегустація Егерських вин (7 євро).
Вільний час. Збір групи.

Нічний переїзд до Львова.

День 5

03.01

Прибуття до Львова орієнтовно о 09:00.

 

 

Вартість туру

Валюта 

ЄвроГривня

         

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
до 19 жовтня 140 135
до 16 листопада 155 150
після 16 листопада 160 155

 

 

У вартість туру входить:
— проїзд автобусом єврокласу;
— проживання у готелях 2-3*;
— харчування — сніданки в готелях;
— супровід керівника групи;
— оглядові екскурсії згідно програми туру;
— медична страхівка;
 

Додатково оплачується:
— консульський збір — 45 євро (діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери — 10 євро);
— факультативні програми, вхідні квитки;
— Новорічна Забава;
— особисті витрати;

Важливо:
— одномісне розміщення у готелі оплачується додатково — 40 євро!
— туристи, що подорожують самостійно — можуть бути розміщені у тримісних  номерах
— туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
— туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
— мінімальна кількість туристів на факультативи — 20 осіб
— під час вільного часу — автобусне обслуговування не передбачено.

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.