Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

5087544-panorama-kurorta-na-ostrove-chang-tailand Ko-Chang2 World___Thailand_Islands_off_the_coast_of_the_island_of_Koh_Chang__Thailand_061832_

Острів Чанг (Kо Чанг, Koh Chang) 

Ко (в перекладі з тайського — «острів») Чанг — другий за величиною острів Таїланду після Пхукета (близько 30 км в довжину і 18 км в ширину). Він знаходиться на Східному узбережжі Сіамської затоки. Центральна частина острова суцільно гориста. Найвища точка — Као Cалакпет (744 метри над рівнем моря). Близько 80% території покрито тропічним лісом. У 1982 році Ко Чанг поряд з іншими великими і малими островами (всього близько 50), розташованими вздовж камбоджійсько-тайської кордону, був включений до складу Морського національного парку. Це унікальне місце! Мальовничі пляжі, вкриті білим піском, межують з непрохідними незайманими джунглями. Природні кам’яні басейни створюють тихі прохолодні заплави. Повноводні після сезону дощів (з вересня по лютий) гірські річечки утворюють безліч мальовничих водоспадів. Перший знаходиться буквально в 500 метрах від пляжу Klong Prao. Цей дворівневий водоспад вважається найбільшим на Ко Чанг. У сонячну погоду його верхній край прикрашає яскрава веселка. Інший гарний водоспад — багаторівневий Тан Майом — знаходиться на східному узбережжі. Всі водоспади острови є надбанням національного парку.

Назва острова Чанг

Слово «Чанг» в перекладі з тайського означає «слон». І дійсно, острів своїми обрисами нагадує постать лежачого слона. Та й гірські кручі, якщо дивитися здалеку, зовнішнім виглядом схожі зі слонової шкірою. Освоєння острова почалося тільки в середині XIX століття. І хоч зараз в східній його частині розкинулися плантації тропічних фруктових дерев (помело, дуріан, джекфрут, бананові і ананасові дерева), основним заняттям місцевих жителів і раніше залишається рибна ловля. Якщо є бажання скуштувати страви з найсвіжіших морепродуктів, можна відправитися в рибальське селище Банг Бао на південь острова. Село являє собою групу незвичайних дерев’яних будинків на палях. 

Відпочинок на острові Чанг

Чанг був відкритий для туризму зовсім недавно. Тільки на початку дев’яностих років минулого століття почалося будівництво кільцевої дороги вздовж берега моря. Проте можливість безтурботного відпочинку на чудових пляжах, що зберегли своє природну чарівність, далека від цивілізації, але при всій необхідній інфраструктурі, плюс високий рівень обслуговування в поєднанні з помірними цінами роблять Чанг одним з найперспективніших тайських курортів.

Пляжі острова Чанг

Найкращі пляжі острова Чанг знаходяться на його західному узбережжі.

Khlong Son Bay (Aow Khlong Son) — знаходиться в північно-західній частині острова, поряд з яким розташовані два невеликих острівця Koh Chang Noi і Koh Mapring.

White Sand Beach (Haad Sai Kao) — розкинувся на самій півночі західного узбережжя острова. Пляж — близько 2,5 км завдовжки і оточений безліччю пальм та інших дерев.

Khlong Prao Beach (Haad Khlong Prao) — приблизно 3 км завдовжки, розташований південніше від White Sand Beach. Пляж розділений на три частини каналом на півдні і гирлом річки Khlong Plu на півночі. На північному кінці пляж закінчується стрімчаком Laem Chai Chet. Південна частина Khlong Prao Beach, яка називається Khlong Makok Beach межує з Kai Bae Beach. У південній частині пляжу, розташовані два маленьких острова Koh Suwan і Koh Rom.

Kai Bae Beach (Haad Kai Bae) — розташований південніше Khlong Prao Beach. Приблизно 2,5 км завдовжки і являє собою красивий піщаний пляж з чагарниками пальм. Затока розділена на 3 частини: північна і центральна приблизно 1 км завдовжки, а південна частина, перед Koh Man Nai, близько 300 метрів.

Lonely Beach (Haad Thanam) — довжина якого близько кілометра — один з найкрасивіших пляжів, часто зображений на фото та листівках. Пляж розташований між Kai Bae Beach на півночі і Bai Lan Bay на півдні, у південній частині західного узбережжя острова.

Bai Lan Bay (Aow Bai Lan) — має довжину близько 2,5 км і розташований трохи нижче Kai Bae, у південній частині західного узбережжя острова. Північна частина пляжу називається Haad Thanam або Lonely Beach і є одним з найпопулярніших пляжів на острові Chang.

Bang Bao Bay (Aow Bang Bao) — розташований в південно-західній частині острова, поблизу від рибальського села Baan Bang Bao. Тут, прямо на палях дуже повно ресторанів з широким рибним асортиментом, маленьких магазинів і крамниць з напоями і бутербродами.

Khlong Kloi Bay (Aow Khlong Kloi) — протяжний пляж на схід від Bang Bao Bay (Aow Bang Bao) це довга смужка піску між морем і кокосовими пальмами. На березі безліч затишних бунгало готелів, що сховалися в тіні величезних пальм.

Wai Chek Beach (Haad Wai Chek) — невеликий, але дуже гарний піщаний пляж близько 300 метрів завдовжки, знаходиться в 5 км на південному сході від Baan Bang Bao і в 1 км на захід від Salak Phet Bay.

Long Beach (Haad Sai Yao) — знаходиться на південній частині острова, це — гарний піщаний пляж 500 метрів завдовжки.

Salak Khok Bay (Aow Salak Khok) — розташовується в південно-східній частині острова, пов’язаний з морем вузькою пляжною смугою і оточений плантаціями мангрового дерева.

Дайвінг на острові Чанг

Багатюща морська флора і фауна, а також чистісінька вода, яка забезпечує видимість до 20 метрів, сприяє тому, що Чанг швидко перетворюється в один з центрів дайвінгу в Таїланді. На півдні острова є кілька місць, ідеальних для занурення: коралові рифи розташовані на глибині від 5 до 25 метрів. Занурюватися можна в будь-який час року, але кращий сезон для дайвінгу — з початку жовтня по кінець травня. Можна зробити лише пробне занурення за програмою Discover Scuba Diving (з отриманням відповідного сертифіката), а можна використовувати час перебування на острові для того, щоб пройти повний курс PADI будь-якої складності — від PADI Scuba Diver до інструктора.