Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Чому мандрівники успішніші за інших людей

1. Вони цілком здатні вижити і за межами своєї зони комфорту

В подорожах, часто виникають ситуації, що потребуюсь неабиякого хисту та зусиль для їх вирішення. Крім того подорожі часто відбуваються в самих некомфортних умовах, але при цьому людина долаючи всі перешкоди досягає цілі та отримує задоволення. І врешті стає більш стійкою до будь-яких життєвих ситуацій.

 

2. Вони не бояться змін. Навпаки, вони їх вітають

Любителі подорожувати люблять це робити саме тому, що прагнуть нових вражень. Зміна картинки перед очима, розкладу дня, і врешті-решт того над чим думає мандрівник, часто дає йому новий поштовх в житті.

 

3. Вони вміють контролювати свої емоції

Любителі подорожувати плекають собі здатність контролювати свої емоції і зберігати спокій в будь-якій ситуації. Вони здатні завжди тримати себе в руках, а це, як ніщо інше, допомагає нам знайти щастя, і, в кінцевому підсумку, досягти успіху.

 

4. Вони довіряють іншим людям, і позбулися бажання завжди керувати

Мандрівникам постійно доводиться покладатися на людей, яких вони зовсім не знають. Їм доводиться мати справу з мовними бар’єрами, таксистами в дивних містах, і часто навіть довірятися абсолютно незнайомим людям. Розуміння того, що вони не завжди можуть контролювати те, що їх оточує, допомагає їм будувати взаємовигідні відносини з людьми.

 

5. Вони здатні визнати свій страх і подолати його

Якщо ви часто подорожуєте, ви настільки ж часто потрапляєте в ситуації, в яких вам ніяк не вдасться повернути назад, і єдине, що вам залишається — діяти. Так люди вчаться не бігти від свого страху геть, стрімголов, а діяти, незважаючи на страх.

 

6. Вони не втрачають можливості, хапаючись за них обома руками

Завдяки знайомству з різними культурами та звичаями вони часто знають, як зробити щось хоч і незвичним способом, але швидше і краще. Саме це знання допомагає їм не упускати можливості зробити щось краще — як в житті, так і в роботі.

 

7. Вони знають, як домогтися в переговорах бажаного результату

ЧИ варто дивуватися, що вироблені мандрівниками навички спілкування з людьми допомагають їм як в повсякденному житті, так і на роботі?

 

8. Вони бачать красу там, де її не помічають звичайні люди

Любителі подорожувати в своїх мандрах бачать безліч різних речей, і вчаться бачити красу у всьому. Постійний потік нових вражень робить їх розум і очі ясними.

 

9. Вони більш впевнені в собі

Любителі подорожувати вчаться в своїх мандрах покладатися насамперед на себе, і куди краще звичайних людей впевнені в тому, що можуть домогтися того, чого хочуть. Саме ця впевненість допомагає їм вистояти в будь-яких випробуваннях, і швидше відновитися після поразок.

 

10. Вони прекрасно розуміють, що всі люди різні

Для мандрівників зустріч з новими людьми — звичайна справа. Тому вони, самі того не помічаючи, вчаться ставити правильні питання, щоб якомога більше дізнатися не тільки про самих людей, а й про їх країнах, містах і культури. Вони не тільки цікаві, але й щирі, і тому їхні запитання рідко залишаються без відповіді.

 

11. Вони знають, як жити справжнім

Уміння жити справжнім вкрай корисно, так як дає нам безліч переваг у всіх сферах життя. Любителі подорожувати знають, що не можна жити минулим або майбутнім, і що все, що у нас є насправді — це справжнє. І це допомагає їм робити в цьому те, що потрібно для щасливого майбутнього.

 

12. Вони частіше посміхаються і радуються

Дослідження показують, що подорожі роблять нас щасливими. Любителі подорожувати посміхаються частіше інших людей саме тому, що вони постійно бачать щось нове.

 

13. Вони вміють слухати, і розуміють, наскільки це важливо

Як це не парадоксально, але велика частина людей просто не вміють слухати. Але ж не вміючи зосереджуватися на тому, що говорять нам інші люди, нам не досягнути справжнього успіху, адже для того, щоб це зробити, ми перш за все повинні побудувати взаємовигідні відносини з людьми навколо нас.

 

14. Вони менш схильні до різких суджень і вміють співчувати іншим людям

Великі лідери знають, що без уміння співчувати і співпереживати іншим людям їм не домогтися від них справжньої вірності — але ж саме вона в кінцевому підсумку є тією силою, яка рухає вперед всі успішні ділові починання.

 

15. Вони не обов’язково багаті, але знають, як збирати гроші і контролювати свої витрати

Любителі подорожувати знають, що гроші не можна витрачати даремно, а також — де життя обходиться найдешевше. Вони вчаться правильно і оптимально розподіляти гроші, та з мінімальними витратами дясягати найбільшого результату.