Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Дахаб Дахаб2 Дахаб5

Дахаб

Дахаб — невелике курортне місто в Єгипті, розташований на березі Червоного моря, в 100 км на північ Шарм-Ель-Шейха. Цей курорт один з найпопулярніших місць для дайвінгу, віндсерфінгу, кайтинга та екотуризму на Синайському півострові.

Назва міста перекладається як «район золота» або «золотий достаток». Свою «золоту назву» місто могло отримати завдяки тому, що свого часу це місто було великим торговим портом. Колись тут купували і продавали все, в тому числі дорогоцінні камені, ювелірні прикраси і золото.

На сьогоднішній день, крім того, що Дахаб є популярним туристичним курортом, тут непогано розвинена вулична інфраструктура. У Дахабі є Старе місто, званий Масбат, бедуїнська село Ассала, район новобудов Мубарак. Медіна і Лагуна Дахаба — це райони, де розташовані дорогі готелі і станції навчання віндсерфінгу.

 Старе місто складається з набережної, уздовж якої впритул один до одного знаходяться недорогі і маленькі готелі, ресторани, лавочки та кафе.

На відміну від Шарм-ель-Шейха, клімат тут більш сухий і менш гарячий. Завдяки гористим берегів Акабської затоки, які створюють аеродинамічну трубу, в Дахабі 75% днів у році є вітер, що радує виндсерферов і кайтеров з’їжджаються сюди з усього світу.

Завдяки вітру в Дахабі влітку не так душно і спекотно. Протилежний берег Аравійського півострова знаходиться всього лише в 25 км від Дахаба. На настільки невеликому просторі ніде розгулятися великим хвилям, тому тут немає сильного прибою, характерного для багатьох інших морських курортів. Перепад рівня води при приливи і відливи рідко перевищує 1 метр.

Головна особливість дайвінгу в Дахабі в тому, що майже всі занурення здійснюються з берега. Тут більше 30 місць для занурення, максимальна глибина яких досягає часом 200 і більше метрів. Так, поруч з Дахабом розташована знаменита Блакитна Діра.

Для віндсерферів-новачків Дахаб привабливий своєю Лагуною і хорошими хвильовими умовами на рифі Лайтхаус в Старому місті. Завдяки вдалому географічному розташуванню, відповідний вітер у Дахабі буває в середньому близько 270 днів у році.

 Для кайтсерферів будь-якого рівня катання Дахаб цікавий не тільки практично гарантованим вітром, але також і можливістю проходити навчання, підвищувати свій рівень, або просто отримати нові відчуття від найкрасивіших місць Сіная.

Крім водних видів спорту в Дахабі розвинений екологічний туризм. Популярні подорожі по Синайській пустелі на верблюді або позашляховиках, із заїздом в Монастир Святої Катерини та відпочинком на безлюдних пляжах Акабської затоки, що дозволяють ознайомитися з кочовим побутом синайських бедуїнів.