Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Дніпро — Запоріжжя — Петриківка

ekskursiya-dnipro-z-lucka ekskursiya-petrikivka-z-lucka ekskursiya-xorticya-z-lucka 

Музей «Фаетон»

Запорізький музей ретро автомобілів розпочав свою роботу у 2008 р. з виставки автомобілів з колекції громадської організації ім. Л. Хлєвного «Автомотоклуб «Фаетон». В 2011 р. музей отримав нове приміщення. Сьогодні — це єдиний повноцінний автомобільний музей в Україні. Колекція музею нараховує більше 60 одиниць техніки кінця 20-х рр. – 70-х рр. ХХ ст.

Дніпрогес

Споруда довжиною 1300 метрів і висотою 60 метрів у темний час доби виблискує вогнями жовто-синього кольору, зачаровуючи погляди туристів. Безліч цікавих розповідей можна почути, відвідавши Музей історії будівництва Дніпрогес, який знаходиться в місті Запоріжжі на території самого Дніпрогесу. Цінні експонати музею, діорама будівництва та пам’ятне панно не залишать нікого байдужими. Сьогодні Дніпровська гідроелектростанція – це центр міського пейзажу, історико-архітектурний пам’ятник і гарна споруда. Її будівництво почалося в 1927 році під керівництвом академіка Олександра Васильовича Вінтера. Завдяки самовідданій праці тринадцяти тисяч робітників, які працювали на Дніпробуді, в 1932 році здійснено пуск її першого агрегату.

Хортиця

Найбільший острів на Дніпрі та найбільший річковий острів у Європі. Площа його складає близько 2,5 тис гектарів, довжина 12 кілометрів, ширина 2.5. Розташований він між двома унікальними природними комплексами – порогами Дніпра та плавнями Великого лугу Запорозького. Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» став єдиним збірним образом всіх Січей, що існували за часів козацтва. Тут зібрані воєдино найцікавіші елементи архітектури, культури, побуту і життя запорозьких козаків. Також, як козацькі Січі, що існували у давнину, весь комплекс роздільний на дві частини – внутрішній Кіш – центральну частину Січі, і передмістя, що примикає до Коша, де зосереджені ремісничі і торгівельні об’єкти.

Дніпро

Місту лише 240 років. Але це тільки за віком, тому що за статусом і своєю могутністю місто займає передові позиції у багатьох культурних і промислових галузях України. Саме у Дніпрі з’явилися перші хмарочоси в Україні. Дивовижні бізнес-центри і висотні житлові будівлі тримають дніпропетровське небо. Екскурсія по місту з прогулянкою по центральній частині, одній з головних пам’яток Дніпра — новою набережною річки Дніпро. І черговий рекордсмен нашої подорожі — це найдовша набережна у Європі (довжина більше 40 км). Головною прикрасою набережної є світломузичний фонтан «Білий лебідь». Також тут можна побачити Мерефон-Херсонський міст — пам’ятку архітектури, лавку закоханих, Дерево щастя, пішохідний міст на «Монастирський» острів — місце загадкове і овіяне легендами. 

Петриківка

Столиця українського народного живопису. Саме тут, багато років тому з’явився унікальний стиль розпису — Петриківський розпис, котрий став візитною карткою нашої країни і ще одним творчим надбанням. Знайомство з експозицією етнічного живопису в музеї народної творчості. Огляд майстерень, у яких Ви побачите сам процес створеня розпису.

 

Вартість туру включає:

  Супровід керівника групи

  Екскурсії та послуги гіда згідно програми

  Транспортне обслуговування

  Ночівлю

  Страховки

Вартість туру не включає:

  Особисті витрати

  Вхідні квитки згідно програми

  Харчування

Для детальної інформації:

43016, Україна, м. Луцьк, вул.Драгоманова 1А/27

тел: +38 0332 21 0000, моб: +38 099 14444 37

Email: ivan@novimandry.com 

www.novimandry.com