Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

dubai-2 dubai-5 dubai-1

Дубай, Джумейра

Джумейра — прибережний житловий та курортний район міста Дубай, розташований на території другого за величиною емірату ОАЕ. Протягом історії араби, які живуть в Джумейрі, займалися рибальством, промислом перлів і торгівлею. У наш час район набув особливої популярності серед європейських і західних емігрантів, які працюють в еміраті, і став їх основним місцем заселення, що вплинуло на бурхливе зростання будівництва уздовж берегової лінії затоки Дубай. Джумейра також добре знайома багатьом туристам, які відвідують емірат. У Джумейрі розташовані в основному невисокі приватні житлові будівлі, в тому числі дорогі і розкішні вілли, а також скромні міські будинки, побудовані в різних архітектурних стилях.

Джумейра є одним з найбільш дорогих житлових районів Дубая. Ще 30-40 років тому тут проживали лише кілька десятків місцевих рибалок зі своїми сім’ями, іноземні робітники й дрібні торговці. В даний час цей район забудований віллами, великими супермаркетами, туристичною інфраструктурою. Поблизу пляжів в останні роки зведені розкішні готелі-хмарочоси, в тому числі всесвітньо відомі Бурдж-аль-Араб і волноподобний Джумейра-Біч-готель. Поблизу розташований парк розваг Wild Wadi Water Park і торговий, готельний і діловий центр Мадінат Джумейра.

 Тут також знаходяться окремі великі, що оточують вілли, приватні земельні володіння, з власними гаванями на березі Перської затоки. У 2001-2008 роках перед узбережжям Джумейри був створений перший штучний острів Пальма Джумейра, з групи Пальм-островів. На західному кордоні району Джумейри знаходиться квартал хмарочосів Дубай Маріна і ланцюг висотних будівель Jumeirah Lake Towers.