Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

El_Gouna_02 el_guna1_egypt Эль-Гуна

Ель Гуна

Курорт Ель Гуна знаходиться в 30 км від Хургади. «Єгипетська Венеція», «перлина Червоного моря», «маленький рай», «іграшковий місто» — все це сказано про молодого, але популярному курорті Ель Гуна. Почалося будівництво цього курорту лише в 1991 році, коли були побудовані перші вілли. Незабаром розробили єдиний план будівництва та розвитку містечка. На місці пустелі виник дивно затишний курорт, де кожен зможе знайти те, що йому до душі.

 Зараз Ель Гуна приваблює туристів не тільки тихою затишною атмосферою і чистою морською водою, а й своєю незвичайною плануванням: місто складається з декількох островів, відокремлених один від одного каналами і з’єднаних мостами. Завдяки заздалегідь створеному плану, всі готелі, як і вілли, витримані в єдиному архітектурному стилі і колірній гамі приглушених тонів. У готелях дивовижно поєднуються східний і середземноморський стилі. Всі вони побудовані за останнім словом техніки.

Кафр Ель Гуни — серце курорту. Тут розташовані магазинчики, кафе і ресторани, музеї та художні салони, дискотеки і кінотеатри. У ньому є все необхідне: аеропорт, 2 морських порту, школа, власне радіо, газета, журнал і навіть житловий комплекс для артистів і художників.

 Але найбільше Ель Гуна славиться своїми міжнародними центрами дайвінгу. Тут також створені всі умови для занять віндсерфінгом, водними лижами (єдиний в Єгипті професійний центр), парасейлінгом, пірнанням з маскою і трубкою, каное, верховою їздою, боулінгом і багатьма іншими видами спорту. Що стосується гри в гольф, в Ель Гуні знаходиться один з кращих в Єгипті гольф-клубів.

На одному з пляжів Ель Гуни збереглися зарості мангрових дерев. За ними ретельно доглядають і намагаються зберегти їх в первозданному вигляді. За подібні зусилля Ель Гуну назвали «самим дружелюбним до навколишнього середовища курортом» в країні.