Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

UAE-fujairah-3 UAE-fujairah-6 UAE-fujairah-8

Фуджейра

Емірат Фуджейра — один з невеликих і наймолодший з семи еміратів. На відміну від інших князівств, Фуджейра розташовується на берегах не Перської затоки, а Індійського океану (Оманської затоки). Територія емірату близько 1300 кв. км, а населення не перевищує 100 тис. чоловік.

Колись територія Фуджейра входила до складу Шарджі, але в 50-ті роки, за згодою англійських колоніальних властей, було оголошено про її незалежності. У князівстві немає головного джерела багатства і процвітання ОАЕ — нафти, зате є дуже зручно розташований в затоці порт, який постійно розширюється і пристосовується до динамічної торговельній політиці останніх років.

Саме місто Фуджейра не поступається за красою Абу-Дабі і Дубаю. Місто прикрашене численними фонтанами, скульптурними композиціями із зображенням соколіві традиційними кавниками і чашками. Незважаючи на свою молодість, Фуджейра має багату історію. Археологічні розкопки показують, що люди живуть тут уже тисячі років.

Про це нагадує і побудований сотні років тому потужний форт, що стоїть в центрі старого міста на невеликому підвищенні. У 1991 році був відкритий музей Фуджейра, де представлена велика колекція археологічних та етнографічних знахідок.

Прекрасні піщані пляжі і відсутність екологічних проблем роблять місто привабливим для тих, хто хотів би неквапливо побродити по зеленій набережній, поглянути на живописні руїни старої Фуджейри, оглянути старовинну фортецю, помилуватися рибальськими човнами, що виходять в океан.

Район Дібба-аль-Фуджейра підтримує важливі сільськогосподарські і тваринницькі проекти. Також він добре відомий як рибальський район. У місті можна відвідати руїни старовинного форту і оточував його поселення, в даний час покинутого. Також Дібба знаменита старовинним мусульманським кладовищем, де за переказами поховані воїни, що принесли сюди іслам в VII столітті н.е.

Завдяки мальовничим краєвидам, ласкавого моря, великій кількості історичних цінностей Фуджейра стала улюбленим місцем відпочинку не тільки іноземних туристів. Недарма самі араби для морського відпочинку воліють іншим еміратам саме Фуджейру.