Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Горящі путівки таки будуть!!!!

Найближчі  декілька днів є гарна нагода для всіх хто не встиг відпочити, зловити так звану горящу путівку.

Останні декілька років таке явище як «горящі тури» чи «гарящі путівки»  стало досить рідкісним.  Туристичні оператори досить обережно формують об`м  пропозицій  і більшість турів продають завчасно.

Але, період  в кінці  серпня і на початку вересня може порадувати мисливців за «горящими путівками».   Щороку в цей період відбувається  суттєве зниження цін у звязку з початком навчального року.  В цьому році  це особливо актуально, так як політична і економічна ситуація в країні досить складна,  національна  валюта  різко знецінилась, що призвело до відчутного зниження  попиту на відпочинок за кордоном. горящі путівки тури Луцьк

 Вже на початку цього тиждня наші менеджера  фіксують рекордні ціни на відпочинок в Туреччині і Єгипті.  На приклад у понеділок горяща путівка до Єгипту на 2 людини в 4* готель  на 8 днів вартувала лише 400 долларів, а на 5* готель 520 долларів,  вартість включала авіапереліт, проживання, трансфер, харчування і напої.

Такі горящі тури дуже швидко розкуповують, інколи  за 1-2 години, тому  радимо Вам не зволікати і скористатися  гарною нагодою зекономити  на відпочинку на морі , та  трішки заощадити.  

ЗАЯВКА  Пришліть нам заявку з Вашими побажаннями і наші кваліфіковані менеджери  зможуть Вас оперативно інформувати  про горящі путівки які будуть з`являтись. 

Такі пропозиції будуть не довго,  на нашу думку ситуація стабілізується і ціни знову поповзуть до гори вже з другої половини вересня