Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

 іксіяиксия

Іксія

Іксія — пляжний туристичний район в 5-6 км від міста Родос. Тут зосереджено більшість великих готелів острова Родос. Завдяки розвиненій інфраструктурі, достатку розваг і близькості до міста Родос, курорт став не тільки центром відпочинку, але і місцем проведення всіляких ділових зустрічей і конференцій.

Пляж Іксіі ідеально підходить для любителів водного спорту, так як влітку тут вітряно, тому Ви зможете зайнятися віндсерфінгом, водними лижами, яхтінговим спортом, парасейлінг або поганяти на водних мотоциклах. У той же час це місце дуже романтичне, так як тут Ви зможете поспостерігати за чудовим заходом сонця.

Відпочинок в Іксіі подарує багато чудесних відкриттів. Звичаї і підвалини місцевих жителів, особливості релігії та культури, пам’ятки історії — все це притягує як магніт.

Курорт люблять серфінгісти, для яких сама природа створила тут ідеальні умови для заняття їх улюбленим видом спорту. Тут збираються серфери різного віку, від школярів до пенсіонерів, і різних «кваліфікацій», від новачків до професіоналів «вищого пілотажу». Для новачків, кращим часом для навчання вважаються тихі місяці — квітень, травень, вересень і жовтень. Влітку, починаючи з червня, вітри стають сильнішими, і настає час професіоналів. На курорті є 3 центри, в яких працюють досвідчені російськомовні інструктори з великим досвідом «катання».

Фешенебельні ресторани і таверни Іксіі запрошують покуштувати різні гастрономічні витребеньки національної грецької кухні з риби, морепродуктів, м’яса, свіжих овочів і фруктів, а модні магазини і сувенірні лавки задовольнять запити самого вибагливого любителя шопінгу.