Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

кассандраkassandra

Кассандра

Кассандра це рай неперевершеної природної краси, чисте блакитне море, пляжі нагороджені «блакитним прапором», прекрасні ліси, історична спадщина, стародавні і візантійські пам’ятники, традиційні і сучасні туристичні села.

Кассандра відрізняється від інших районів Халкідікі розвиненою туристичною інфраструктурою. На її території знаходяться великі готельні комплекси і вілли, невеликі сімейні готелі та апартаменти, супермаркети, магазини, кафе-бари, традиційні грецькі таверни, нічні клуби, дискотеки та інші розваги.

Береги Кассандри омиваються водами Егейського моря на 50 км в довжину від північного заходу до південного сходу до зв’язка материка з півостровом в районі Потідейского каналу, максимальна ширина півострова становить 15 км, максимальна висота 353 метри над рівнем моря. Для прибережної лінії півострова характерні доглянуті пляжі, мальовничі бухти і зелені пагорби з багатою рослинністю спускається до моря. Півострів розташований між двома затоками: зі східного боку знаходиться затока Торонеос, із західного затоку Термайкос. Кассандра знаменита своїм Середземноморським кліматом.

На Кассандрі багато відпочиваючих з дітьми (вони селяться в готелях біля самого берега), але чимало й молоді, яка обирає готелі ближче до курортних центрів з їх цілодобовими розвагами.

Бажаючим спокійно відпочити далеко від суєтного життя пропонуються готельні комплекси, що розташовують салонами краси, оздоровчими центрами і багатьом іншим.

Любителі живої природи оцінять чарівний вид моря, величні гори і соснові ліси. Гурманів ж щодня чекають гастрономічні сюрпризи, а різноманітна вечірня розважальна програма не дозволить Вам нудьгувати.