Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Історична подія  для міста Луцьк  відбулась  цією весною.  Луцьк і Волинь були вперше представлені на найбільшій туристичній біржі світу ITB Берлін 06-10 березня 2013 року.  тури в Луцьк

На виставці презентують себе понад 180 країн та представники туристичного бізнесу з усього світу.  Площа вистаки 160 000 квадратних метрів, понад 11000 представників  туристичного бізнесу призентують свої країни і  туристичні продукти. Згідно  підрахунків організаторів  на виставку  завітали понад 130 000 людей.

краща туристична фірма ЛуцькУкраїнський стенд під назвою «Magic Ukraine» на виставці представляють міста Львів, Луцьк, Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Черкаси, Севастополь та регіони: Крим та Поділля-Буковина. 

Участь міста Луцька в ІТБ-2013 стала можливою завдяки співпраці Луцької міської ради з GIZ(Німецька організація з міжнародного співробітництва). Партнерами міста була надана підтримка в організації поїзди, виготовлені  поліграфії і сувенірної продукції,  презинтаційного матеріалу. 

Розробку туристичних маршрутів і екскурсійних програм  по Луцьку, Волинській області і  Західній Україні  для представлення потенційним іноземним партнерам і туристам були  підготовлені туристичною фірмою Нові Мандри. Також друк туристичних каталогів  на двох мовах  і роздаткового матеріалу було  виготовлено за кошти нашої фірми.

Луцьк був представлений під гаслом «Lutsk ‒ your honey city!»   

    тури по Україні Луцьк          конференції Луцьк

Склад  делегації  для представлення на ІТВ Берлін 2013: начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Наталія Бунда, представники КП «Центр туристичної інформації та послуг» Олена Семенюк та Ліна Остапчук, голова Братства бджолярів землі Волинської «Ройовий стан» Володимир Дмитрук та член Братства Антон Шотік, директор  луцької туристичної фірми «Нові Мандри» Віталій Новицький

тури в Єгипет Луцькpartnry vidpochunky Lutskтури в ОАЕ Луцьк

6 березня для відвідувачів виставки було проведено першу презентацію міста Луцька. Охочі отримали можливість не лише ознайомитися з туристичним та культурно-мистецьким потенціалом Луцька, а й зіграти у гру «Побудуй Луцький замок» та скласти пазл із зображенням Луцького замку. 

Програма призентацій Луцька була досить насичена і цікава. Особливий інтерес відвідувачів  привертали  дигустації  питних  медів (медовухи), під час проведення яких біля нашого стенду збиралась рекордна кількість відвідувачів. 

За підсумками  проведення виставки український стенд зайняв 5 місце серед усіх країн Європи. В даному конкурсі враховувалось  дизайн, оформлення, цікавість і насиченість призентацій і т.д.екскурсії по Волині

Знайшлись  нові  партнери і  серед  представників інших міст України,  вдалось налагодити стосунки і співпрацю з предстваниками з  Кам`янця-Подільського, Львову, Одеси та Києва.  

Луцьк, його визначні місця, історична та культурна спадщина,  весь туристичний потенціал, нові маршрути, об`єкти та екскурсії мало відомі за межами України, навіть на внутрішньому ринку ще треба прикласти багато зусиль щоб відповідним чином  прорекламувати наш край і донести  інформацію до потенційних туристів.

екскурсії по Україні ЛуцькУчасть в ІТВ Берлін позитивно вплинула на розкрутку відомості і іміджу міста Луцьк, Волині і України вцілому. Наші зусилля не були марними, вибухового ефекту очікувати не варто,  але роблячі реглярні  маленьки кроки через деякий час ми побачимо  Луцьк написаний великими літерами на туристичній мапі України.

 

 

Волинські  ЗМІ і не тільки, про Луцьк на ІТВ Берлін 2013:

http://www.volynnews.com/news/city/lutsk-your_honey_city-prezentatsiya_lutska_v_nimechchyni/

http://www.volynnews.com/news/city/u_berlini_pokazuyut_lutsk_foto/

http://visitlutsk.com/news/ua/luck-prezentuyut-na-itb-2013/

http://www.volynpost.com/news/12086-u-berlini-stvoryuyut-pozytyvnyj-imidzh-lucku-foto

http://www.volynpost.com/news/12383-luchany-pidkorialy-berlin-medovuhoyu-foto-video

http://www.volyninform.com/news/305-luchany-pidkorialy-berlin-medovuhoyu-video

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/vpershe-luck-bude-predstavleniy-na-mizhnarodnomu-turistichnomu-rinku

http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-vidznachennya-15

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/luck-na-itb-2013-ce-tilki-pochatok

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/delegaciya-mista-lucka-bere-uchast-u-mizhnarodniy-vistavci-itb-2013