Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Marsa Alam marsa-alam-novyj-kurort-egipta_6марса алам

Марса Алам

Марса Алам розташований в 240 км, Ель Кузеір — в 120 км на південь від Хургади, на Червоному морі. Для відпочинку, цей курорт привабливий завдяки своєму сухому клімату і теплому Червоному морю. У цій зоні сприятливою є роза вітрів, при якій не такий виснажливої здається спека.

Цей курорт ідеально підійде для туристів, які цікавляться підводним світом і займаються дайвінгом. Також поблизу від Марса Алам є можливість відвідати цікаві пам’ятки, наприклад: в 145 кілометрах на південь від Марса Алам, в пустелі, знаходиться Гробниця Саяда аш-Шазле, великого суфійського правителя XIII століття. Його гробниця була відновлена на початку XX століття. З Марса Алам можна з’їздити на Асуанської водосховище, на території якого знаходиться кілька десятків пам’яток історії Стародавнього Єгипту.

 Марса Алам — це, насамперед, курорт для дайвінгу, в якому багата флора і фауна підводного світу по своїй красі і різноманітності перевершує Шарм-ель-Шейх. У Марса Аламі ось уже 10 років знаходиться найбільший дайвінг-центр, який приваблює сюди туристів з усього світу, як професіоналів, так і початківців, готових пройти курс навчання підводному плаванню будь-якого рівня складності під керівництвом досвідченого інструктора.

Рифи Марса Алам — головне надбання курорту.

Дельфіновий будиночок (Dolphins House) — великий риф у формі зігнутої підкови, на дні ростуть водорості, що не зустрічаються в інших місцях. Біля цього рифа можна зустріти зграї дельфінів.

У районі рифа Абу Головата (Abu Galawa), розташованого на мілководді, знаходяться останки стародавнього затонулого корабля.

Любителі екзотики можуть з’їздити в район рифу Забаргад і зробити занурення в нічний час доби. Максимальна глибина цього рифа 25 метрів, зате тут можна побачити унікальні корали зеленого кольору, рибу-крокодил і восьминогів.

Ельфінстоун (Elfinstone) — великий ізольований риф в 24 км на північ від Марса Алам. Цей риф вважається одним з кращим місць «стінового» дайвінгу. Він багатий морською фауною, на ньому представлені всі сімейства коралових риб і великі хижаки, у тому числі акули, Барракуда, скати. До рифу постійно підходять зграї дельфінів, великі черепахи.

 Важливо не забувати, що віддаленість Марса Алам від галасливих міських розваг сприяє, насамперед, для спокійного відпочинку.

На вулицях містечка ви лише можете знайти затишні місцеві кафе і ресторани з неперевершеною місцевою кухнею, кальянні, бари, магазини працюють до 22:00.