Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

MICE – КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Для більшості сучасних компаній люди — це головний капітал, основні фонди. Тому створення корпоративного духу для багатьох керівників є дуже важливим фактором у роботі з колективом. На створення і підтримку корпоративного командного духу, впливають, в першу чергу, загальні внутрішньофірмові свята. Досвідчені керівники знають, що це один з найважливіших інструментів корпоративної політики компанії та приділяють організації таких свят пильну увагу.

В результаті корпоративних заходів, будь то День народження фірми чи День здоров’я, з групи співробітників народжується Команда. Команда — це люди, об’єднані і згуртовані спільною ідеєю. При роботі Команди шанси на успіх набагато збільшуються, а рівень взаємин підвищується.

Індивідуальний та творчий підхід  до будь-якого, деколи навіть і невеличкого заходу — це основний принцип нашої роботи. Наша ціль зробити захід таким, щоб він надовго запам’ятався  Вам і Вашим гостям.

Ми візьмемо на себе вирішення таких питань, як:

вибір місця для проведення заходу для відпочинку;

складання програми заходу;

технічне забезпечення заходу: апаратура, канцтовари і т.п.

підбір персоналу, обслуговуючого корпоративний захід;

організація дозвілля: спортивні змагання, командні ігри, пейнтбол, відвідування басейну та тренажерного залу, рибалка і т.д.

організація харчування: кава-брейк, банкет, фуршет, барбекю. Розрахунок меню, оренда ресторану, банкетного залу, шашличної альтанки, музичний супровід, дискотека і т.д.

трансфер;

підбір персоналу, обслуговуючого корпоративний захід.