Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Lagoon project Netanya top view net_3 нетанія

Приїхавши в Нетанію, яка знаходиться в самому центрі Ізраїлю, будь-який турист знайде собі заняття до душі. Це і огляд величезної кількості пам’яток, і медичні екскурсії, і сімейні поїздки, куди зручно їздити з дітьми. А головне — немає в Ізраїлі іншого місця, розташованого на однаковій відстані від будь-якої точки країни, тому будь екскурсійна поїздка займає мінімум часу при максимумі задоволення.

Ніде в Ізраїлі немає такого моря, як в Нетанії. 13.5 кілометрів золотих пляжів, найкрасивіших в країні, простягаються з півночі на південь. Високий обрив над пляжами — чудова точка огляду, звідки далеко видно прозорі бірюзові хвилі Середземного моря. Ліфт до моря — єдина туристична атракція подібного роду в Ізраїлі. Чудово зручний і швидкий спуск з Головною набережній на морський пляж. Дві прозорих швидкісних кабіни вміщають до 60 пасажирів.

Влітку десятки тисяч ізраїльтян і туристів зі всього світу з’їжджаються на сім нетанійскіх пляжів. Тут можна відпочивати цілий день — обідати в різних ресторанах, займатися спортом на обладнаних майданчиках. Відпочиваючих чекають розваги, доступні тільки на пляжі: серфінг, пляжні футбол і волейбол. А ще тут можна стрибнути з парашутом, що давно перетворилося на символ курортної Нетанії.

Східна частина Нетанії розташована на кручах, висота яких у різних частинах узбережжя становить від 25 до 45 метрів. Прибережна лінія тягнеться з півночі на південь. Унікальне розташування міста — низький берег і обривисті скелі над ним — надає прекрасну можливість для будівництва житлових будинків, з вікон яких видно далека лінія горизонту над морськими хвилями. Квартири в будинках, побудованих на березі, користуються особливим попитом.

Незвичайні природні умови Нетанії використовуються повною мірою — багатокілометрові набережні з’єднуються в єдиний променад, який простягається з півночі на південь. Це найдовша набережна для прогулянок в країні, включена в список національних маршрутів «швілі Ізраель».

Для туристів з різних міст Ізраїлю та зарубіжних країн нетанійські набережні — улюблене місце відпочинку і прогулянок. Ніщо не порівняти із задоволенням від неспішної ходьби по красивому променаду.