Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Новорічна Магія Балтійського моря!

Львів — Рига — Юрмала —  Таллінн — Стокгольм — Таллінн — Львів
зустріч Нового Року на поромі, у Балтійському морі

29.12.2013-03.01.2014 

День 1
29.12

 

08:00 Збір на залізничному вокзалі м. Львова.
08:30 Виїзд зі Львова.

Переїзд територією Польщі. Ночівля у транзитному готелі.

День 2
30.12

 

Виселення з готелю. Переїзд у Ригу.
Оглядова екскурсія по місту — «Стара Рига». Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка донедавна була найвищою у Ризі. Рига — класичне європейське місто, а з іншої сторони — це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Рекомендуємо:
— екскурсію по м.Юрмала (20 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала — «перлина» Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Крім того Юрмала — символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.
Переїзд в Естонію. Поселення в готель. Ночівля.

День 3
31.12

 

Сніданок. Оглядова екскурсія по місту «Vanna Tallinn».
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п’яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа — один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж… неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман… Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча… Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.
 Вільний час. Рекомендуємо:

— Таллінську ратушу (15 євро) — найбільш збережена будівля середньовічної Ратуші в Північній Європі. У 2004 році таллінській ратуші виповнилося 600 років. У будівлі ратуші, проводив свої засідання міський магістрат, саме ж будівля стала своєрідним серцем середньовічного Таллінна.

— Відвідати Таллінську телевежу (15 євро), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Таллінська телевежа — це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з вежі — унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, вдалині — прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще Ти маєш змогу відвідати експозицію сучасного, футуристичного дизайну, яка дає огляд досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світу, покатати дитину на атракціонах, купити сувеніри чи посидіти у приємній компанії у ресторанчику телевежі.
Збір групи. Переїзд в порт м. Таллін.
18:00 — Відправлення до Стокгольму. Блискуча Новорічна ніч на Балтійському морі!
Новорічний круїз, повний веселих розваг і багатих частувань як для дорослих, так і для дітей! Вцей особливий святковий вечір, ми пропонуємо розважальну танцювально-музичну програму, в якій Тебе супроводжує танцювальний ансамбль, а в барах співаки та музиканти такожпорадують своєю творчістю. Зрозуміло, буде і караоке, і бінго, і розіграш відмінних призів! Ніч на паромі.

З НОВИМ РОКОМ!

День 4
01.01

 
Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:00 — прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія «Стокгольм — місто мостів», своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм — це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.
В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan — Старе місто) і Ріддархольмен — «Лицарський острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам’яток можна виділити собор Святого Миколи — місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн можна побачити декілька палаців — Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде. Але цікавіша Ріддархольмськая церква, будівництво якої припало на XIII-XV ст. Ця церква була місцем поховання шведських королів і аристократів, а з 1807 року по наші дні тут розташований музей.

Вільний час. Рекомендуємо:

17:45- Відправлення зі Стокгольму у Таллінн.
Ніч на поромі.

День 5
02.01

 

Сніданок (оплачується додатково). 10.45 прибуття в Таллінн.
Переїзд у Ригу.

Запрошуємо на обід в Розважальний комплекс Лідо — це найбільша будівля зі зрубу в Європі, де високо цінують латвійську культуру і давні традиції приготування їжі. Тут ти можеш спробувати свинні реберця, смажений лосось, грибний соус, пиріжки з шпеком, латвійський чорний житній хліб і, звичайно, місцеве пиво. Labu apetiti — смачного!

LidoлідоLido.Riga

Переїзд на територію Польщі. Поселення в готель. Ночівля.

День 6
03.01

 
Сніданок. Переїзд у Львів.
Прибуття у Львів близько 19:00.

Вартість туру в 

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
до 19 жовтня 238 233
до 16 листопада 248 243
пысля 16 листопада 263 258

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу 
• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)
• Новорічний круїз на паромі Таллін — Стокгольм — Таллін у 4-місній каюті категорії В.
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• групова страхівка
 

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• сніданки на паромі 20 євро 2 сніданки (за бажанням)
• святкова вечеря 31/12 на паромі (шведський стіл, 20:00) — 34 євро (обов’язково) 
• пляшка шампанського на вечерю — 25 євро 
• особисті витрати
• консульський збір — 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати — пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
 ВАЖЛИВО: 

• При замовленні — програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі — консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата — 60 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• За двомісне розміщення на паромі в каюті категорії В2 передбачена доплата — 65 євро/ос
• Доплати за розміщення в каютах інших категорій — під запит!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови .