Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

обзок обзор обзор2

Обзор

Невелике курортне містечко Обзор знаходиться в 60-ти км на південь від Варни, в сторону Бургаса. Місце розташування містечка на самому березі Чорного моря — там, де до моря спускається гірський хребет Стара Планіна.

Відстань до старовинного міста Несебра — 30км, до найбільшого  морського курортного комплексу «Сонячний Берег» — 25км, до курортного селища «Поморіє» — близько 40 км.

Має всі переваги гірничого та приморського курорту завдяки покритим лісами гірських схилів у поєднанні з чудовими пляжами. З одного боку відкривається чудовий вид на море, а з іншого на гори. Огляд має дуже вдале географічне розташування і привертає увагу багатокілометровими чистими піщаними пляжами, незайманими хвойними лісами, мінеральними джерелами лікувальної сірчистої води, гірськими струмками і невеликими водоспадами.

Це одне з найбільш екологічно чистих курортних місць на Чорному морі. Найближчі підприємства знаходяться на відстань мінімум 60км. від курортного містечка. Багатьох туристів це місце приваблює своєю тишею, затишком і красивою природою.

Обзор — це невеликий романтичний куточок природи, де відпочиваючі знайдуть все найнеобхідніше для веселого і безтурботного проведення часу. Найчистіше повітря, пляжі, гори, вікові ліси, здорове харчування створюють найсприятливіші умови для сімейного відпочинку та оздоровлення з травня по жовтень.

Особливо привабливий цей курорт для сімей з дітьми, а також людей, які не люблять суєти великих курортів. Обзор — це курорт, що розвивається і з кожним роком привертає все більше туристів, які прагнуть провести свою відпустку подалі від шуму і суєти.

Місто є сучасним торговим центром і надає можливість не тільки зробити покупки, але і чудово провести час в кафе, ресторанах і барах. Кількість ресторанчиків, кафе, барів, бістро, магазинів не піддається обчисленню.

На вибір гостей міста пропонується величезний асортимент — виробів місцевих ремісників зі шкіри та льону, болгарських вин, свіжих овочів і стиглих фруктів. В Обзоріі прекрасний базар фруктів і овочів, є також продуктові магазинчики і лавки, де можна купити смачну випічку і молочні продукти. І що важливо — невисокий рівень цін у порівнянні з великими курортами Болгарії.

Побудований величезний розважальний центр — «Замок», на узбережжі функціонують різні водні атракціони, водні лижі і водні мотоцикли, прокат катамаранів. Обзор пропонує різноманітні умови для розміщення — сімейні вілли, приватні пансіонати, невеликі затишні котеджі і новозбудовані готелі сімейного типу. Величезний вибір приватного сектора і квартир з усіма необхідними зручностями.