Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Одеса — Затока — Шабо — Білгород-Дністровський

odessa_theatre Belgorog-Dnestrovsk2 1394

Одеса

Одеса — це музей просто неба, де зібрані прекрасні зразки архітектури класицизму, бароко, еклектики, модерна, конструктивізму. В ході екскурсії Ви познайомитеся з історією будівництва і архітектурою Одеси, міста народженого біля моря, чиї вулиці і провулки ведуть свій відлік з прибережних схилів і пляжів. Оціните фрагменти убрання будівель, храмів, вулиць, ліпнини і залізного кування огорож, передавальних весь колорит безкрайніх виноградників, південних степів і самих одеситів. Дізнаєтеся, хто і коли будував найкрасивіші і найзнаменитіші архітектурні шедеври і пам’ятники міста: Одеський національний театр опери і балету Фельнера і Гельмера, палац графа Воронцова, садибу графа Товстого архітектора Боффо, Пале-рояль, Екатерінінськую площа, Лаокоон, пам’ятники Пушкіну, Дюку де Рішельє, палац Л.К. Оттона і багато інших.

Шабо

Старовинний «Королівський підвал» , створений понад 200 років тому. Стародавній Хересний підвал, де в дубових бочках «дорослішає» унікальне вино  — сухий херес . Величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів. Унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом та методом Шарма. Незвичайний музейний лабіринт зі старовинними міфами про вино. Фо тан Діоніса – символ Шабо, де можна доторкнутися до дива створення вина.

Білгород-Дністровська фортеця

Заснована фортеця на залишках античного міста Тіри, і історія її будівництва пов’язана з необхідністю захисту міста від безперервних нападів численних ворогів. Побудована на високому скелястому березі Дністровського лиману з місцевого каменю-вапняку. Фортеця з трьох сторін оточена ровом, який заповнюється водою, ширина його до 14 м, первісна глибина — 22 м. З півночі вона омивається водами Дністровського лиману. Внутрішніми оборонними стінами фортеця розділена на 4 двори. Стіни фортеці були укріплені 34 баштами, багато з яких не збереглися. Кожна з башт мала своє призначення. Башти круглі, прямокутні, восьмигранні в плані, триярусні з підвальними приміщеннями, шатрові дахи покриті черепицею.

 

Вартість туру включає:

  Супровід керівника групи

  Екскурсії та послуги гіда згідно програми

  Транспортне обслуговування

  Ночівлю

  Страховки

Вартість туру не включає:

  Особисті витрати

  Вхідні квитки згідно програми

  Харчування

Для детальної інформації:

43016, Україна, м. Луцьк, вул.Драгоманова 1А/27

тел: +38 0332 21 0000, моб: +38 099 14444 37

Email: ivan@novimandry.com 

www.novimandry.com