Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293
 Перлини Поділля

Луцьк- Кам’янець-Подільський-Хотин-Бакота-Луцьк

Переїзд до Кам’янця-Подільського

Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам’яне диво. Кам’янець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури. Старе місто Камянця Подільського — Історичне минуле Старого міста, що приховує безліч таємниць. Досі остаточно не встановлено, коли виник Кам’янець.

 Kamianets-Podilskyi-2007 OLYMPUS DIGITAL CAMERA igor-melika-dnister-22-26-08-2012-bakota-64c 

Ночівля

Переїзд до Хотина

Хотинська фортеця у свій час була однією з наймогутніших у Східній Європі, під її стінами не раз сходилися численні армії. Внаслідок свого стратегічного прикордонного розташування твердиня протягом століть перебувала у складі різних держав (Київської Русі, Галицько-Волинського, Молдавського князівств; Османської, Австро-Угорської, Російської імперій), що великою мірою обумовило її архітектурний стиль, який формувався під впливом загальних європейських тенденцій, пов’язаних з розвитком воєнно-оборонного зодчества, але також набув своєрідного етнічного забарвлення.

Переїзд до Бакотського монастиря

Михайлівський Бакотський монастир збудований протягом Х-ХІ ст., а в XII ст. ігумен Григорій заснував церкву св. Михайла. Монастир стоїть у мальовничому місці на схилах Білої гори, на висоті 80 м над Дністром.. До нього з вершини гори, звідки відкривається чудова панорама заповідних місць, виводив гвинтоподібний прохід. Сам монастир складався з низки скельних келій із нішами для поховань і двоярусної церкви. Нижній ярус схований за підпірною чотириметровою стіною, а на другому ярусі — вівтарна частина завширшки 9 м. Вона складається із трьох нефів, що розділені стовпами. 

Переїзд до м. Луцька

 

Вартість  вхідних квитків в Кам’янець-Подільську фортецю:

Дитячий 6 грн.

Дорослий 12 грн.

Вартість  вхідних квитків в Хотинську фортецю:

Дитячий 3 грн.

Дорослий 6 грн.