Як і чим добиратись до Ізраїлю.

Багато років Ізраїль манить українців з різних причин, хтось хоче помолитись в Храмі Гроба Господнього, комусь цікаво, де живуть або хочуть жити всі олігархи, а хтось шукає в цій країні кращої долі. Ви отримаєте відповіді на такі запитання: як краще добиратись? чи пропустять Вас на кордоні? де жити? що робити? 

 

Отже, почнемо по порядку. Спочатку Вам потрібно вибрати спосіб, як організувати свою подорож, або всласними силами, або за допомогою туристичної компанії. В цьому випадку, краще звернутись за допомогою до фахівців, так як країна досить специфічна, хороший менеджер заощадить вам час і гроші, і підвищить Ваші шанси на перетин кордону. 

1. ЯК КРАЩЕ ДОБИРАТИСЬ?

- літак. Існує декілька варіантів як долетіти до Ізраїлю

1. Лоукост авіакомпанії. Квитки в таких авіакомпаній будуть коштувати значно дешевше, вартіть залежить від сезону і від того, як далеко дата вильоту (чим далі, тим нижча вартість).  Треба знати, що найдешевший тариф, не включає перевезення багажу, тільки ручна клажа (невелика сумка до 10 кг). Можна взяти квитки по 30-50 євро в один бік, якщо зловити якусь акцію від авіакомпанії, бувають і по 20 євро. 

З України, нажаль такі авіакомпанії на літають, найближчим і найзручнішим місцем вильоту, може бути Варшава (Польща). WIZZAIR i RYANAIR, це 2 перевірені авіакомпанії, де сміливо можна купувати квитки.

2. Регулярні рейси з України. Декілька авіакомпаній має прямі рейси з України. Квиток може коштувати в межах 200-400 у.о. Шукайте інтернеті, або замовте в будь якій туристичній компанії, яка має авіакасу

3. Чартерні рейси. Ці рейси ставлять туристичні оператори, квитки на них можна купити тільки в туристичного оператора, або в тур агенції. Продавати ці квитки чи ні, а також вартість, туроператор визначає самостійно. Це залежить від дати вильоту і наявності надлишку квитків на певний рейс.

- автобусом через Єгипет.

Це самий простий спосіб. Купуєте туристичний пакет (літак, готель, трансфер) до Єгипту на курорт Шарм ель Шейх, Дахаб або Таба. Прилітаєте до Єгипту, і коли будете перебувати на курорті купуєте екскурсію до Ізраїлю. Орієнтовна вартість в вуличних екскурсійних бюро 70-90 у.о. на людину. Ціна в готельного гіда 100-120 у.о.

П.С. Неважливо яким способом і звідки по потрапите на Ізраїльський кордон. Там почнеться саме цікаве. Пройти контроль дуже не просто. Як це зробити, що казати, що робити, як оцінити свої шанси, про це в нашій наступній статті «Ізраїль – тонкощі проходження кордону»

автор статті, Новицький Віталій.

Копіювати без посилання на оригінал, заборонено.


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію