Нова програма туру Прикарпаттям

Екскурсія Дрогобичем, мінеральні води Трускавця,

скелі Довбуша, курорт Славське, гори, річки та водоспади

 

1.День. Дрогобич – Трускавець - водоспад Кам’янка

7:00 Виїзд з Луцька

11:00 Дрогобич 

Місто -  значний промисловий центр, вважається столицею нафтової Галичини і є центром солеваріння. Він славиться своїми сакральними спорудами. А унікальна Дрогобицька дерев'яна церква святого Юра внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. В програмі екскурсії також ринокова площа, височенний готичний фарний костел XIV–XV століття та австрійська архітектура центральних вулиць.  

13:00 Трускавець. Бювет мінеральних вод

Трускавець – відомий далеко за межами України курорт, славний своїми цілющими мінеральними водами. Тихе і спокійне містечко, яке з 1827 року поступово перетворилося на Мекку для тисяч відпочиваючих, розкинулось на передгір’ях Українських Карпат. Мінеральні джерела і п’янке солодке повітря створили затишну оазу для оздоровлення та релаксації. 

14: 00 Час на обід

17:00 Водоспад Кам'янка

Водоспад на однойменній річці Кам’янка, який знаходиться у Сколівському районі Львівської області поблизу села Дубина. Сам водоспад належить до національного природного парку "Сколівські Бескиди" і є геологічною пам'яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму. Від водоспаду 800 метрів вгору до озера Журавлиного або мертвого озера. Озеро отримало таку назву, тому що воно має дуже холодну воду з вмістом сірководню, і в наслідок цього в ньому немає риби. Саме озеро та навколишні ліс чарують своєю красою. Навколо озера місцевість є болотиста і берег покритий мохом. З самого озера витікає потічок, який впадає в річку Кам’янка.

19:00 Поселення в готель

 

2.День Розгірче – Славське - Бубнище  

8:00 Сніданок в готелі. Виселення

10:00 Розгірче

На південно-східній околиці села розташований скельний монастир, перші згадки про який відносяться до другої половини XV ст. Ймовірно розбудовувався в XIII—XIV ст. У товщі основного скельного масиву вибито три печери, які знаходяться у двох рівнях. На першому рівні два приміщення, а на другому (до якого ведуть сходи) — одне приміщення. Дослідники вважають нижню велику печеру жилою кімнатою, до якої примикала комора, а верхню печеру — монастирською церквою.

12:00 Скелі Довбуша  (Бубнище)

«Скелі Довбуша» в селі Бубнище лежать на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам’яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км. За переказами, у XVII–XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище.Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель.

16:00 Славське

Славське  розташоване у сонячній долині, ніби в амфітеатрі, в місці злиття двох річок — Опору і його притоки Славки, на висоті 590-600 м над рівнем моря. Зі всіх боків селище оточене горами. 
Найвищі вершини — Кичерка (845 м), Плай (876 м), Присліп (990 м), Плішка (1038 м), Ільза (1066 м), Клива (1069 м), 
Писана Криниця або Довбушанка (1236 м), Високий Верх (1245 м), Тростян (1235 м).

18:00 Виїзд до Луцька


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію