Скоп'є. Відкриття року

Якщо ви летите самостійно в Македонію, то скоріш за все прибудете в аеропорт Скоп’є. Він знаходиться в 17 кілометрах від центру міста. Трансфер в місто коштує 180 Македонських динар, кінцева зупинка - автовокзал. Звідти можна відправитись в любу точку Македонії. Там же починаються деякі міські автобусні маршрути. Проте, до центру міста можна за 10 хвилин дійти пішки. По місту курсують схожі на Лондонські даблдекери, але китайського виробництва.

В Скоп’є десятки пам’ятників встановлених за останні 10 років. Вони мабуть не варті особливої уваги, цікавіше зразу податись до фортеці, до мечеті Мустафа-Паши і в Стару Чаршию. Чаршия - по нашому базар. Але там не просто базар, а ціле старе місто - заповідник, з мечетями, магазинами, вуличними кафе і чайханами.

В вечірніх сутінках гарно погуляти по центру міста. Перейшовши кам’яний міст через Вардару, ви потрапите на велику площу з пам’ятником Македонському.

Прямо над містом стоїть гора - Водно. З неї відкривається прекрасний вид. Для того, щоб потрапити на Водно, треба сісти в автобус 25 на автовокзалі, він їде до нижньої станції канотної дороги, яка за 8 хвилин піднімає вас на вершину. Там встановлений хрест висотою 66 метрів. Вночі він світиться і його видно зі всього міста. 

В Скоп’є є дешеві перельоти компанії Віз ейр, проте набагато зручніше відвідати місто в рамках автобусного туру.

Ось декілька програм від нашого партнера Акорд-Тур:

https://www.akkord-tour.com.ua/tours/261466/vse_avtobusnyye_tury/makedoniya

https://www.akkord-tour.com.ua/tours/4875/vse_avtobusnyye_tury/makedoniya

https://www.akkord-tour.com.ua/tours/6542/vse_avtobusnyye_tury/makedoniya

З задоволенням, відправимо вас в один з цих турів. 

 

Іван Шворак

 

 


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію