САМІ БЕЗВІТРЯНІ БУХТИ ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХУ!

САМІ БЕЗВІТРЯНІ БУХТИ ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХУ!

 

Шарм-Ель-Шейх - популярний курорт Єгипту в будь-який час року,  розташований на півдні Сінайського півострова. У будь-який час року можна знайти і купити путівку в Єгипет, з огляду на погодні умови і особливості розміщення території готелю, де буде комфортно всім. Найбільш хвилюючим звичайно є зимовий період, коли вітряна погода і відносне зниження температури повітря не дають сповна насолодитися усіма благами Червоного моря. Саме в такий час актуальним  стає вибір бухти, де розташований готель, його територія та пляж. Завдяки кільком нашим порадам, ви легко зможете визначити пріоритети у виборі готелю.

Бухта Sharks bay (Шаркс Бей)

Почнемо з північної частини, де виділимо мабуть одну з найпопулярніших і відомих бухт - Шаркс Бей. Одна з найчисленніших за кількістю готелів, різних рівнів і вартості. Відмінне розташування недалеко від аеропорту, ви приїдете на відпочинок в числі перших з мінімально витраченим часом на трансфер, в цетрі розважальних пам'яток - площа SOHO Square. Відмітною рисою даного місця будуть чудові коралові рифи вже відразу біля готелю, коротке коралове плато, відсутність течії і найчистіша прозора вода, де видимість дуже висока.

 

Бухта Naama Bay (Наама Бей)

Рахується однією з найстаріших, і найперш облаштованих в місті. Розвивалася разом з курортом і має більшу частину тусовочних місць, магазинів, сувенірних крамниць і інших розваг в Шарм-Ель-Шейху. Тут знаходяться популярні дискотеки Le Pasha і Black House, саме тут можна помилуватися кращими видами на затоку з ресторану Панорама і відвідати легендарне Hard Rock Cafe. Затаритися сувенірами і вдосталь вторгувати з місцевими продавцями можна на східному ринку за нічним клубом le Pasha. Виділяється майже ідеальними піщаними заходами в море, разом з тим і наявністю коралів. 

 

Бухта Ras-um-el-Sid (Рас-Ум-ель-Сід)

Ось ми і підійшли до одного з найзакритіших місць від вітру і негоди в Шармі взимку. Відмінною рисою даної бухти є її закритість скелями з трьох сторін, що важливо врахувати коли купуєте тур до Єгипту взимку. Пляж знаходиться нижче рівня території готелю і до нього потрібно спускатися або по сходах або доріжкою-серпантином милуючись приголомшливим видом на море і кораловий риф. Який в цьому місці справді шикарний. Неймовірне поєднання рифів на глибині і піщаний пологий вхід в море дає можливість комфортно відпочивати з маленькими дітьми цілий рік. Розташування готелів дає можливість швидко дістатися до центру старого міста і зробити всі необхідні покупки, а також побачити його визначні пам'ятки.

 

Бухта Sharm-El-Maya (Шарм-ель-Майя)

Мабуть приз глядацьких симпатій і пальму першості по даному рейтингу займає бухта Ель-Майя. Якщо вибрати це місце, відпочинок в Єгипті вийде на славу в будь-який час року. Оточена з усіх боків від негоди, дає можливість комфортно і спокійно проводити час насолоджуючись відпочинком в будь-який час року. Розташована практично в центрі Старого міста, дає можливість ввечері прогулюватися і робити необхідні покупки на місцевих східних риночках. Пологий вхід в море, чистий піщаний пляж, відсутність морських їжаків робить це місце шикарним для відпочинку з дітьми. Кораловий риф звичайно теж є, але до нього потрібно йти по понтону і його різноманітність значно менше ніж в інших регіонах Шарма.

 

Але запамятайте одну важливу річ, погода явище змінне і інколи не передбачуване! Тому прислухайтесь до порад турагента, у якого в цей момент туристи або колеги в Єгипті, вони краще знають, ніж "кума, яка була минулого року"!smiley

Ми раді ділитися з Вами корисною інформацією, якщо Вас цікавлять тури в Єгипет звертайтесь за адресою 
м.Луцьк вул. Драгоманова 1а, або телефонуйте +38050 377 07 26, 0332 74 91 91

 

 

 

 


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію