"ЧОМУ У ВАС ЦІНИ НА ТУРИ СКАЧУТЬ ПО 10 РАЗ НА ДЕНЬ?"

 

"ЧОМУ У ВАС ЦІНИ НА ТУРИ СКАЧУТЬ ПО 10 РАЗ НА ДЕНЬ?"

- часто обурюються туристи.


  А й справді, так часто буває: вибираєш, підбираєш, ночами перечитуєш відгуки, звикаєшся з думкою розлучитися з енною сумою $$$, і ось він вибір зроблений! Приходиш бронювати, а ціна взяла і на 100 $ зросла.

  Причин насправді може бути мільйон. Розповідаємо (по секрету) основні:


1. Ціни на тури динамічні (є зараз таке модне слово)). Ось, наприклад (цифри  умовні для простоти підрахунку) собівартість підняття чартеру до Туреччини 30 000 $. На борту 100 місць. (тобто  собівартість 1 місця - 300 $).  Отже, перші 10 місць продаються за ціною 250 $ (що нижче собівартості !!!), наступні 10 - по 300 $, наступні 10 вже з прибутком по 350 $ і т.д . Тобто кожен раз сума витрат розподіляється на місця, що залишилися на рейсі, Таким чином, ті, хто надто довго думав, як би розплачуються за можливість перших і рішучих полетіти дешевше. Це пояснює, чому на сусідні дати, один і той же тур може коштувати 1000 $, 1200 $, і 1500 $. У такому підході є і свої плюси - це стимулює планувати свій відпочинок заздалегідь.


2. Є й такий фактор, як «гарячі» тури. Як правило, вони з'являються, коли до вильоту кілька днів, а місць на рейсі залишається більше, ніж реально продати за цей термін. Тоді ціна знову падає нижче собівартості. Такі тури збиткові і нікому не вигідні, крім туристів, які, не довго думаючи, «на шару» заскочили в останній трамвай. Гарячі тури бувають далеко не завжди, це свого роду лотерея.
 Але потрібно задуматись! Якщо у оператора регулярно «горять» місця - це значить, що він несе збитки і є ймовірність, що найближчим часом ви не побачите ні оператора, ні своїх грошей.


3. Є ще така штука, як контрактні ціни готелів. Вони теж можуть змінюватися. Ось, наприклад, подивився готель, що майже всі номери на листопад продав, залишилося кілька - запускає спец пропозицію з націнкою + 30%. І ціна злітає. Або ж навпаки, бачить що з 1 по 20 листопада у нього низьке завантаження і випускає на ці дати спец пропозиція зі знижкою -20%. від контракту. Природно, ціна в підборі турів відразу знижується. А якщо Ви вже купили за вищою місяць тому? Яка прикрість! ((Але це ж не означає, що потрібно бігти і обурюватися «На мій готель ціна впала - перерахуйте мені!» Представляємо ситуацію, коли приходимо в магазин купувати собі, скажімо, джинси, а потім через місяць випадково бачимо на ці ж джинси акції -50%. Ми ж не біжимо в магазин з криками «перерахуйте і поверніть мені різницю!» Так буває,прикро, прикро, але такі закони ринку))

Отже, робимо висновки:
- будьте першими, в 90% випадків ви виграєте від швидкого прийняття рішення.
- Все-таки не встигли і ціна виросла - можна перевірити сусідні дати, можливо + \ - 3 дня знайдемо дешевше.
- Уже купили тур - заспокойтеся, налаштовуйтесь на відпочинок і більше не перевіряйте на нього ціни, що б не засмучувати свою психіку, якщо раптом побачите акцію або палаюче


  Сподіваємось пояснили доступно. Приходьте - будемо бронювати! Всім тільки гарного відпочинку!wink


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію