Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

ТОП-7. Найцікавіші природні перлини Історичної Волині:

 

1.Шацькі озера

Світязь1 Світязь2 Svityaz Lake

Національний природній парк складається з 24 унікальних озер. Вода в озерах не тільки дуже чиста, але й трохи мінералізована. Її можна спокійно пити, навіть не очищаючи. Крім того в ній багато срібла і гліцерину, котрі омоложують шкіру.

Неймовірна різноманітність риб в Шацьких озерах: окунь, плотва, щука, лящ, карась, короп, сом, в’юн, вугор, канадський сом, судак, сазан амурський і білий амур. В багатьох живуть також раки. Найбільшим з Шацьких озер є  Світязь –  найглибше озеро  в Україні, його глибина сягає 58 м. Повітря тут надзвичайно чисте й наповнене ароматами соснового лісу.  Тут є кілька пансіонатів, приватні котеджі, бази відпочинку, магазини, бари,  ринки.

 

2.Кременецькі гори

Кременець2 Кременець1 Кременець 

Кременецькі гори є одним з унікальних регіонів на території України, що виділяється своєрідністю геологічної будови, рельєфу, рослинного та тваринного світу, мальовничими краєвидами,  сприятливим кліматом для використання у рекреаційних  цілях.

Популярним туристичним місцем є Божа гора наподалік Кременця, місце масового відвідування паломниками, так як там є Декілька церков, джерело, печери. В північній частині Кременецьких гір збереглись городища Давньоруських міст Данилова і Істожка.

 

3.Прип`ять-Стохід

Припять-стохід2 Припять-стохід1 припять-стохід 

Дана територія представляє один з найунікальніших природних комплексів, як в Україні, так і у Східній Європі. Цей край лісів, боліт і озер уособлює в собі головні риси різноманітної та багатої природи Полісся.

Справжня  волинська амазонія — заплави річок Прип’ять і Стохід. Остання має дуже влучну назву, що характеризує її повністю «річка сто ходів». Характерною особливістю цих річок є наявність десятків рукавів, русел, стариць, серед яких безліч заболочених та піщаних островів. 

 

4.Озеро Нобель

Нобель2 Нобель Нобель1 

Нобель цікавий тим, що знаходиться на північному поліссі в оточенні давніх лісів, на території котра віддалена від великих промислових підприємств на сотню кілометрів. Озеро розділене на дві половини півостровом, на якому лежить село Нобель.

Береги і дно озера піщані,  є чотири острови — два великі і два малі. Нобель користується копулярністю і в активних туристів і в рибалок, котрі люблять віддалені місця.

  

5.Цуманська пуща

Цумань Цумань2 Цумань1 

Для Цуманської пущі характерна флора та фауна південної частини Полісся. У масиві переважають широколистяні та сосново-широколистяні ліси. Склад лісу не змінився внаслідок діяльності людей.

В пущі росте унікальна для України дугласія, або «хвойний дуб», висота яких може сягати 100 метрів. Пуща є домівкою для десятків Зубрів, та декількох сотень оленів та лосів. На Краю Цуманської пущі розташовані декілька Санаторіїв.

 

6.Волинська швейцарія

Губків2 Губків1 Губків 

Заповідна зона парку поєднує в собі 14 природоохоронних об’єктів розташованих на обох берегах річки Случ. (6 заказників, 7 пам’яток природи та 1 заповідне урочище).

На 30-метровій замковій горі, що піднімається над річкою, видно залишки замку. З 15 століття, до наших днів дійшли лише частина стін та декілька башт, що мальовничо вписуються в навколишній пейзаж. 

 

7.Юзефінська дача

Юзефін2 Юзефін1 Юзефін

З 15 століття урочище Юзефін належало до володінь роду князів Радзивілів, тому навколишні ліси мали назву Радзивілівської пущі. Тут є окремі дуби віком 600-700 років, старі віковічні ялини європейські, сосни Веймутова.

Тут росте одне з найстаріших дерев України — Юзефинський дуб, вік якого близько 1000 років. В урочищі розміщується монастир  Іверської Ікони Божої Матері.