Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

ретимно ретимно2

Ретімно

Місто Ретімно знаходиться на півдорозі між Іракліоном і Ханiєю.

Перша згадка про місто відноситься до часів мінойської культури. В архітектурі Ретімно відбилися риси різних епох.

Стара гавань, велична фортеця Фортеця, фонтан Рімонді, мечеті з мінаретами, вузькі вулички і добре збережені венеціанські будинки — це Старе Місто. Його жваві торговельні вулиці, безліч таверн і ресторанів в національному критському стилі, сучасні бари, клуби і дискотеки завжди повні народу. Мальовничо порізана берегова лінія, піщані пляжі Ретімно та околиць, порослі фініковими пальмами, що потопають у зелені курортні села, розташовані на узбережжі, пропонують великі можливості для активного відпочинку.

У 20 кілометрах на захід від міста Ретімно знаходиться затишне містечко Георгіуполіс. Тут можна позасмагати і викупатися в найчистішому Критському море, покуштувати критську кухню в місцевій таверні, розважитися на дискотеці або в нічному барі.

Пам’ятки міста: Венеціанська фортеця Фортеця, побудована в 1570 г. Для захисту міста від набігів піратів і протистояння зростаючій силі турків. Вважається, що Фортеця — це найбільша з побудованих венеціанцями фортеця, вона добре збереглася. Археологічний музей — експозиція розмістилася в залах довкола світлого центрального атріуму мінойської епохи. У музеї експонується багате зібрання предметів мінойської епохи, знайдених при розкопках в окрузі. Фонтан Рімонді був відкритий в 1629 р. при венеціанському губернаторі, струмені води вириваються з левових голів. «Лоджіа» — будівля XVI століття, побудоване венеціанцями для ринку. Монастир Моні Аркадіу, знаходиться на відстані 23 км на південний схід від Ретімно біля підніжжя ущелини серед садів фруктових дерев. Багато прикрашена церква з двома нефами залишає незабутнє враження.