Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Gorod_Saloniki._Grecija салоники

Салоніки

Салоніки або Фессалоніки, як називають його греки … Місто — порт на півночі Греції, другий за величиною в країні. Для багатьох мандрівників Греція — це, насамперед, Салоніки. Салоніки відомі як унікальний музей візантійського мистецтва під відкритим небом. Безліч цікавих історичних пам’яток розкидано в околицях міста. Особливо цікаві гробниця царя Філіппа (батька Олександра Македонського) із золотими саркофагами, цінним начинням і зброєю, а також розкопки давньої Пелли — першої столиці Македонського царства. Маса дивовижних церков, візантійський музей, Біла вежа, археологічний музей є визнаними пам’ятками міста.

Салоніки розташовані на березі термічної затоки, що славиться виключно чистою водою. Багато тутешні пляжі відзначені «Блакитним прапором» Європейського співтовариства — нагородою, що присуджується за чистоту моря і узбережжя.

Салоніки — центр інтелектуального та мистецького життя сучасної Греції. Щорічно восени тут проходить Міжнародний Салоникській кінофестиваль. Тут можна відвідати безліч різноманітних виставок, сходити в музеї, театри. У Салоніках зайшовши повечеряти в ресторан можна потрапити на місцеву вечірку, на яку Ви будете тут же запрошені. Салоніки — це життєрадісний місто таверн, кафе, ресторанів, кінотеатрів, демократичних нічних клубів і шикарного шопінгу.