Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Шацькі озера + Луцьк

Вартість нетто з особи:

680 грн при групі 46 осіб, 700 грн при групі 34 особи,  720 грн при групі 17 осіб.

 

1.День.  Шацькі озера та відпочинок на Світязі

На вокзалі в Ковелі туристів зустрічає гід-екскурсовод з комфортним автобусом. Трансфер до Шацького національного парку займає 1,5 години. По дорозі робимо санітарну зупинку на заправці,  де працює цілодобове кафе. 

В національному парку нас чекає оглядова автобусна екскурсія. Туристи побачать найцікавіші озера: Велике Згоранське, Люцимер, Пісочне та почують розповіді гіда про природні особливості нашого краю, його історію, давні народні вірування… Озеру Світязь відведено найбільше часу в турі, тут ми маємо півдня  вільного часу на купання та відпочинок а також можливість організації пікніка на березі озера. Ввечері робимо переїзд Світязь — Готель (Луцьк).

 Світязь1

 

2.День. Луцьк — Приємне відкриття

Місто наше древнє і вічно молоде. В Луцьку гармонійно поєднуються дух минулого, європейська вишуканість і щира українська гостинність.  Місто має велику кількість пам`яток архітектури: Замок  14 століття, монастирі Бернардинів, Шаріток, Бригідок, Тринітаріїв, Василіанів, Домініканців, чотирьохсотлітній костел Петра і Павла з єзуїтьським колегіумом, Лютеранська кірха, Братьська, Покровська, Юріївська церкви, Троїцький собор, Синагога, житлові та комерційні будинки 16-19 століть…

 

Замок Любарта

Шість з половиною століть історії бережуть в собі стіни замку Любарта. Упродовж 1340–1384 років великий литовський князь Любарт Гедимінович  замінив дерев’яні укріплення мурованими.  Справу Любарта продовжив Вітовт, котрий зробив Лучеськ своєю резиденцією, за його правління фортеця було повністю перебудована в цеглі. В січні 1429 р. Вітовт  організував тут зустріч європейських монархів з 15 держав.

Медова хата

Відвідавши «Медову хату»,  Ви пізнаєте таємниці бджолиного вулика, відкриєте для себе непізнану цивілізацію бджолиної родини. Про весь спектр оздоровчої продукції бджільництва, їх лікувальні властивості, медову косметику, питні меди Ви отримаєте вичерпну інформацію від «посередників» між бджолами і людьми — пасічників.  Можливо вперше посмакуєте справжнім питним медом — напоєм нащих предків. Зможете придбати есклюзині медові смаколики і відчути себе причетним до  культури споживання питного меду – невід’ємної частини звичаєвої спадщини нашого народу.

Золотий дукат

В XV- XVII століттях, коли місто досягло свого найбільшого розквіту, активно будувались житлові та прибуткові будинки.Багато з них були мурованими, і звісно, мали підвали. Перший рівень підвалів називався пивницею. А нижчий, другий, – холодником. Там була стабільна низька температура. Там довгий час міг лежати лід. Тому взимку туди заносили лід і використовували цей рівень підземель як холодильник. В одному з таких історичних підвалів розташувалась кав`ярня «Золотий дукат» — єдине місце в Луцьку де смажать свіжу каву. В чоколядовій кав’ярні «Золотий дукат» Ви отримаєте не тільки філіжанку доброї чорної кави чи гарячої чоколяди а й почуєте цікаву історію будівлі, яку старанно зібрала власниця кав`ярні.

Ввечері трансфер на вокзал і відправлення туристів додому потягом.

 

Вартість туру включає:
 
  Супровід керівника групи
 
  Екскурсії та послуги гіда згідно програми
 
  Транспортне обслуговування
 
  Ночівля в готелі зі сніданком
  
  
 
Вартість туру не включає:
 
  Особисті витрати
 
  Вхідні квитки згідно програми
 
  Харчування                                               
 
 
Нові Мандри — Ваш гід по Історичній Волині
 
 
Для детальної інформації:
 
43016, Україна, м. Луцьк, вул.Драгоманова 1А/27
 
 моб: +38 099 14444 37
 
Email: ivan@novimandry.com