Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Sharm-El-Sheikh-Soho Шарм Шарм2

Шарм Ель Шейх

Шарм-ель-Шейх — це перлина Червоного Моря, самий фешенебельний курорт на узбережжі, який славиться своїми багатими кораловими рифами, морем і комфортабельними готелями на будь-який смак. Безумовно, найбільше багатство Шарм-ель-Шейха — це море, заради якого туди щороку приїжджає велика кількість туристів з різних куточків світу.

 

Шарм-ель-Шейх можна умовно розділити на 5 районів, розташованих уздовж протяжного узбережжя. Район Старого міста дуже популярний завдяки своєму старому ринку — базару, де завжди можна купити недорогі сувеніри, фрукти, спеції, провести час за кальяном в бедуїнському кафе або смачно повечеряти в одному з численних ресторанів, де подають як морепродукти, так і м’ясо-гриль. У районі Старого міста знаходиться пляж, з пологим і піщаним входом в море, який ідеально підійде для туристів, які не вміють плавати і не хочуть заходити в море через понтон, а також для сімей з дітьми. Далі вздовж берегової лінії розташований популярний і динамічно розвивається район Хадаба. Пляжі цього району піщані, біля берега — багатий живністю кораловий риф, захід у море по понтону. В цьому районі знаходяться дельфінарій, аквапарк, прогулянкова зона Ель Меркато, де ви знайдете магазини відомих брендів, розваги для дітей, кафе, ресторани і кальянні для дорослих. Також тут знаходяться відомий розважальний центр «1001 ніч» і нічний клуб «Дольче Віта», навколо яких зосереджена безліч крамничок, магазинчиків, кафе і кальяну. Район Наама Бей — це неофіційна столиця курорту, місце, де зосереджені безліч вуличних розваг, аквапарк, модні нічні клуби, торгові центри, затишні кафе і ресторани під відкритим небом, багато з яких зручно розташувалися уздовж променаду. Готелі в цьому районі, переважно, міського типу, з невеликими територіями і такими ж невеликими пляжами, які мають пологий, піщаний і поступовий вхід в море.

 

Шаркс Бей — це район, який розташований поблизу аеропорту. Особливістю готелів, які тут розташовані, є досить великі, зелені території, піщані пляжі з кораловим заходом в морі, обладнані понтонами. У районі Шаркс Бей знаходиться розважальний центр Сохо, він примикає до готелю Savoy. Тут розташовані більярд, льодовий каток, ресторани, нічний клуб, каруселі для дітей, магазинчики і кафе. Район Набк — найвіддаленіший від центру Шарм-ель-Шейха. Він популярний завдяки новим і комфортабельним готелям. Ці готелі відрізняються порівняно великою зеленою територією, довгими піщаними пляжами з кораловим заходом в морі. Кораловий риф в цьому районі досить протяжний, частина готелів обладнана довгими понтонами. Тут розташовані розважальний центр «Ла Страда», кафе, дитячі розваги, магазини і крамнички.