Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Шлях Гедиміновичів

Шлях Гедиміновичів

75 Євро/особа

1.день: Володимир-Волинський — Луцьк

2.день: Остріг — Ізяслав — Староконстянтинів

3.день: Кам`янець-Подільський — Хотин — Бучач

4.день: Тернопіль — Збараж — Кременець — Дубно

 

До програми включено українську частину маршруту «Шлях Гедиміновичів». Середньовічні фортеці, монастирі та собори, розповіді про з`їзд Європейських монархів, Грюнвальдську битву, справи Любарта, Вітовта та братів Коріатовичів… Найцікавіші об`єкти Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей в одному турі.

 

1.день: Володимир-Волинський — Луцьк

Володимир, Шлях Гедиміновичів

Володимир-Волинський — одне з найдавніших міст України, що вперше згадується у літописах 987р. Найцікавішою з архітектурних пам’яток Володимира є Успенський собор, побудований у 1156 р. за часів князювання Мстислава Ізяславовича. Унікальною пам’яткою архітектури кінця ХІІІ – початку ХІV ст. є Василівська церква-ротонда, в екскурсію також входять костели та старі вулички міста.

Обід в В-Волинському (ресторан Маяк)

Луцьк, Шлях Гедиміновичів

В місті Луцьк туристи дивляться Замок Любарта, костел Петра і Павла 1639, Будинок скульптора Голованя, Лютеранську кірху, Покровську церкву 16ст., Хоральну синагогу, Будинок Фальчевських 16 ст, споруди колишніх монастирів: Хрестовоздвиженського братства 16-18 ст., Споруди Домініканського, Бернардинського, Тринітарського, Шарітського і Бригітського монастирів. Та десятки давніх житлових та прибуткових будинків.

Рестпарк, Шлях Гедиміновичів

Вечеря і ночівля в рекреаційному комплексі Рестпарк. Готель оточує справжній парк, де ростуть десятки видів кущів та дерев, милують око різноманітні пахущі квіти, вдало причаїлися садово-паркові скульптури та плескається риба у голубих водах ставків. 

 

2.день: Остріг — Ізяслав — Староконстянтинів

Остріг, Шлях Гедиміновичів

Місто Остріг просто переповнене цікавими об`єктами. Серед яких, Острозька академія та замок, Костел Успіння Пресвятої Діви Марії. Музеї книги та друкарства, нумізматики,  краєзнавчий…

Обід в Острозі (піцерія Маестро)

Ізяслав, Шлях Гедиміновичів

Ізяслав  і досі несе сліди минулої слави. Наприклад, костел святого Йосипа, один з найцікавіших пам’яток пізнього бароко на Волині, спроектований придворним архітектором Паоло Фонтана. Цікаво, що взірцем для його просторової структури слугувала церква Сан-Карло-ай-Катінарі в Римі. 

Староконстянтинів, Шлях Гедиміновичів

Староконстянтинів вартий уваги завдяки замку князів Острозьких. До нашого часу збереглася частина комплексу з баштою та Троїцькою церквою, дзвіниця та в’їзні ворота. Під замчищем знаходяться підвали з колодязями-камерами, що ведуть до річки. Варто також подивитись Костел Іоанна Хрестителя та кляштор капуцинів з триарковою дзвіницею побудований на кошти Януша Сангушко італійським зодчим Паоло Фонтана в 1754р. Руїни домініканського кляштору (1612 р.) з баштою (1570 р.).

Врублівці, Шлях Гедиміновичів

Вечеря і ночівля в готелі Ксенія. Готельно-ресторанний комплекс «Ксенія» розташувався на мальовничих схилах Дністра у східній частині села Врублівці неподалік Кам`янця-Подільського.

 

3.день: Кам`янець-Подільський — Хотин — Бучач

Кам`янець-Подільський Шлях Гедиміновичів

Кам`янець-Подільський — Фантастичне місто в  каньйоні річки Смотрич. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. В нашій екскурсії: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста.

Обід в Кам`янці-Подільському (Кафе Під брамою)

Хотин, Шлях Гедиміновичів

Хотинська фортеця височить 40-метровими стінами на березі Дністра. А ще більш цікавою екскурсію, роблять виставки-експозиції, розміщені всередині фортеці.

Бучач, Шлях Гедиміновичів

Бучач туристам цікавий церквами Миколая та Святої Покрови,  Успенським костелом, ратушею та скульптурами  Іоана Георга Пінзеля.

Тернопіль, Шлях Гедиміновичів

Вечеря і ночівля в комплексі  Alligator. Готель  — невід’ємна частина готельно-розважально-оздоровчого комплексу. До якого також входять фітнес та спа центри і ресторан. А головною особливістю є наявність власного аквапарку.

 

4.день: Тернопіль — Збараж — Кременець — Дубно

Збараж, Шлях Гедиміновичів

Збаразький замок – один із шедеврів фортифікаційного мистецтва Тернопільської області, який отримав широку популярність завдяки подіям, пов’язаним з національно-визвольною боротьбою українського козацтва під проводом гетьмана Богдана Хмельницького.

Кременець, Шлях Гедиміновичів

Кременець знаходиться в оточенні невеликих гір, котрі мають висоту близько 400 метрів.  В минулому був потужним освітнім та науковим центром Волині. А нині це — райцентр на Тернопільщині. Проте звивисті його вулиці  зберегли давні храми, волинські садиби та козацькі могили. До екскурсії входять: замок і гора Бона, Богоявленський монастир, Житловий будинок «Близнюки»,  Кременецький колегіум і  Костел св.Станіслава. 

Обід в Кременці (Бар-ресторан Козацький курінь)

Дубно, Шлях Гедиміновичів

В місті Дубно передбачена екскурсія замком 15 століття, крім якого варті уваги: Костел Бернардинів 1629. Собор Різдва Пресвятої Богородиці 1665, Спасо-Преображенська церква 1643 та Вознесенська церква 1850.

 

В вартості туру:

Транспортний та екскурсійний супвовід,

Проживання в готелях зі сніданками,

Страхування та інформаційні послуги.

 

Окремо оплачуються:

Харчування (обіди, вечері),

Вхідні квитки,

Особисті витрати.