Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

ситония ситония

Сітонія

Чудові піщані береги золотистого кольору з численними затоками, живописні бухти, пагорби, кришталево чисте тепле море — від смарагдового до ультрамаринового відтінків, блискучі сірі скелі, вічнозелені сосни, схиляють свої тінисті гілки, — ось головні складові Сітонії. 

Сітонія, на відміну від світської і галасливої ​​Кассандри, пропонує більш тихий відпочинок на природі і екзотичні і відокремлені пляжі на всьому Егейському морі. Нічне життя та інші курортні задоволення широко представлені в містечку Неос Мармарас, який поєднує в собі традиційну гостинність з сучасними розвагами. Сітонія є наземним раєм для багатьох туристів, що насолоджуються тут своїм відпочинком. На західних берегах Сітонії, по дорозі від Нікіті до п. Неос Мармарас, захоплення викликають мальовничі куточки — немов намальовані бухти в обіймах потопаючих в зелені пагорбів, найчистіші пляжі, прозорі води, сучасні туристичні центри. Сітонія отримала свою назву від Сітона, правителя Македонії, сина Посейдона і Осси.

Унікальний клімат Сітонії з його оптимальним співвідношенням моря, сонця, та незайманої природи дуже корисний для здоров’я, що підтверджено 42 блакитними прапорами Європейського співтовариства — знаком чистоти, і наявністю численних і зповнених готелів — від фешенебельних готельних комплексів з висококласним сервісом до затишних бунгало на узбережжі. Любителям історичних пам’яток і унікальних будівель обов’язково треба побувати у фортеці Лікіф, Храмі Св. Афанасія, і закарбувати в пам’яті і на плівці мальовничі руїни, які колись були величними укріпленнями навколо міста Тороні.