Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Сома Бей Єгипет

Kempinski_Hotel_Soma_Bay_9918 (1) Сома бей Сома бей2

Сома Бей

У 47 км від Хургади знаходиться курорт Сома Бей. Золотисті піски пляжів, чиста прозора вода Червоного моря і ніяких населених пунктів поблизу — прекрасна можливість відпочити від шуму великих міст. Сома Бей — молодий, що швидко розвивається туристичний район узбережжя Червоного моря. Він також є одним із найбільш респектабельних.

 У Сома Бей сонце світить круглий рік, тому курортний сезон тут триває і взимку, і влітку. Середня зимова температура становить 20 C, а річна – 30 C. Дощі тут випадають дуже рідко, а літній сухий бриз створює сприятливі кліматичні умови. Оскільки Сома Бей розташований в західній частині Червоного моря, річний клімат тут набагато комфортніше, ніж у багатьох інших курортних районах узбережжя.

У Сома Бей знаходяться найпрекрасніші піщані пляжі Червоного моря. Довгі смуги білих піщаних пляжів, а також зони для купання та віндсерфінгу простягаються як у південній, так і в західній частинах півострова. Північну і східну сторони Сома Бей облямовують рифи, оточені вражаючою підводною флорою і фауною. Любителів активного відпочинку чекають мальовничі і загадкові коралові рифи. Ви зможете познайомитися з багатющою флорою і фауною підводного світу Сома Бей.

 У Сома Бей є гольф-клуб і третій за величиною на Близькому Сході SPA-центр з таласотерапією і грязелікуванням. Готелі на цих курортах переважно мають категорію 4-5 *. Інша справа, що стоять вони на безлюдному березі, де поблизу немає ніяких населених пунктів. Бари, ресторани, магазини, дискотеки і інша інфраструктура знаходяться тільки на території готелів.

Сома Бей — відмінна база для досліджень скарбів стародавнього Єгипту. Звідси можна зробити автобусні, автомобільні або авіа екскурсії в Долину Королів, Нільську долину, в Храми Карнак і Луксор, а також оглянути інші пам’ятки Луксора, розташованого в 240 км від Сома Бей і столиці Єгипту Каїра з його великими пірамідами і безліччю музеїв. У безпосередній близькості від Сома Бей розташовані монастирі Св. Павла і Св. Антонія, що дотримують ритуали, які майже не змінилися за їх 16-ти вікову історію, а також каменоломні Монс Клаудіанус і Монс Порфірітес, звідки древні римляни добували граніт і порфір для будівництва своїх монументальних споруд.