Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

bulgaria_sunny_beach солнечній сонячний брег

Сонячний Берег

Курорт Сонячний Берег — найбільший курорт Болгарії, розташований всього в 35 км від Бургаса, стандартного аеропорту прильоту чартерів з відпочиваючими. Знаменитий піщаний пляж курорту Сонячний Берег простягнувся більш ніж на 5 километрів і покритий чистісіньким дрібним піском, місцями утворюючим мальовничі дюни. Вхід у воду тут дуже пологий, що безсумнівно є великим плюсом для відпочинку з маленькими дітьми. Рельєф місцевості на Сонячному Березі буквально сам розташовує до створенню природного курорту — тут абсолютно пласка рівнина, покрита змішаної хвойно-листяної рослинністю, що створює унікальний мікроклімат на цьому відомому болгарському курорті. Середня температура повітря влітку 25-28 градусів, а води 22-24 градуси тепла.

Сонячний берег — протягом останніх років є одним з найбільш бурхливо розвинених курортів Болгарії — до кожного нового сезону з кінця 90-х років тут зводяться нові і повністю реконструюються старі готелі, ресторани, найрізноманітніші розважальні заклади та інші об’єкти туристичної інфраструктури. Курорт першим в Болгарії створив унікальні умови для інвестиційної активності в сфері туризму, у зв’язку з чим темпи розвитку ринку нерухомості Сонячного берега багаторазово зросли, випередили інші курорти Болгарії і звели нову планку якості болгарських туристичних об’єктів.

Тепер тут представлені унікальні по розкоші готелі 5 *, сучасні готелі категорії 3-4 *, обладнані за найсучаснішими готельним стандартам, ну і звичайно ще залишилося кілька демократичних готелів 2 *, що ідеально підходять для небагатих студентів або для тих, хто просто хоче зекономити на придбання туру на Сонячний Берег.

Завдяки тому, що курорт Сонячний Берег розташований на дуже великій площі, готелі досить гармонійно вписуються в ландшафт курорту і почуття перенаселеності пляжної смуги відчувається тільки в центральній частині курорту, більш придатної для веселого молодіжного відпочинку практично в будь-який час дня і ночі. У центрі Сонячного Берега Ви знайдете величезну кількість атракціонів, які так люблять діти, магазинчиків з одягом, фруктами, сувенірами і тд., ресторанів з різноманітною кухнею, нічних дискотек і клубів для молоді, коктейль-барів під відкритим небом.

Іншими словами, потрапивши в центральну частину курорту Сонячний Берег, будь-яка людина забуває що таке нудьга при відпочинку в Болгарії. Якщо Ви не хочете галасливої ​​активної діяльності під вікнами Вашого готелю, вибирайте будь-який готель у північній або південній частині Сонячного Берега, бажано не на першій лінії, від туди Ви без зусиль за 5-10 хвилин дійдете до центру курорту, але в той же час, тихий спокійний і здоровий сон Вам гарантований.

Сонячний берег у зв’язку зі сприятливим місцем розташування, надає туристам дуже широкі екскурсійні можливості. І звичайно ж пропонує безліч видів спортивних розваг та пляжного відпочинку. На пляжі Сонячного Берега представлені дитячі водні гірки, басейни, прокат гідроциклів, водних велосипедів, катамаранів, прогулянки на яхтах, польоти на дельтаплані, банджо-джампінг, стрибки на парашуті, катання на водних лижах, бананах і багато багато іншого. Сонячний берег ми можемо порадити практично будь-якої категорії відпочиваючих — любителям активного відпочинку, молоді, а також звичайно для сімейного відпочинку з маленькими дітьми.