Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

solnechni-den_800_02 sun_day sunny day

Сонячний день

Елітний комплекс з чотирьох готелів, побудованих на самому березі тихого затоки, в 10 км. від м Варни, поруч з КК «Св. Костянтин і Елена». Гарний природний парк, термальні мінеральні джерела, власний піщаний пляж, ласкаве море, кристально чисте повітря.

Сонячний день розпоряджається двома бальнеологічними центрами, з понад 100 видів медичних послуг, пов’язаних з лікуванням, відновленням і турботами про красу; двома критими і двома відкритими басейнами з мінеральною водою; тенісним кортом, портом для яхт і човнів. Цей курорт ідеально підходить любителям релаксації і комфорту.

М’який морський клімат, чисте повітря, природний парк, мінеральні джерела, затишні готелі і ресторани створюють сприятливі можливості для поєднання відпочинку з лікувальними та відновлювальними процедурами. Обладнані сучасною апаратурою бальнеолікувальні центри в готелях «ПАЛАС» 5 * і «МАРИНА» 4 * і висококваліфікований медичний персонал пропонують понад 100 видів послуг. Щодня проводяться 1200 процедур: електро та світлолікування, боді формер, солярій, грязелікування — повна та часткова аплікація з лікувальною, середньо сульфидної, слабомінералізованої з лужною реакцією брудом з Варненського озера, лікування парафіном і лугом, інгаляції морський, мінеральною водою та лікарськими травами.

Приймаються різні види ванн — перлова, мінеральна з лікарськими травами та ефірними маслами, гальванічна. Проводяться масажі / вібраційний, підводний і ручний /, рефлексо і лазеротерапія, ароматерапія / лікування з ефірними маслами /, таласотерапія, киснева терапія / інгаляції повітрям, збагачене киснем /, лікувальна гімнастика, медична косметика, сауна, фітнес.

Бальнеолікувальні центри мають двома закритими і одним відкритим басейнами з мінеральною водою, що надходить з гіпертермальні джерела температурою 28-32 С. Мінеральна вода — слабо мінералізована, що містить гідрокарбонати, натрій, кальцій, магній, сульфіди і хлориди. Бальнеолікувальні та відновлювальні процедури застосовуються для лікування захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, органів дихання, шкірних захворювань, при порушенні обміну речовин в організмі та ін.