Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

6917_Stconstantine OLYMPUS DIGITAL CAMERA294_004_Cyrkva_SvKonstantin_i_Elena_Plovdiv

Св. Костянтин і Елена

Між курортом Золоті Піски і містом Варною розташований найстаріший курорт Болгарії — Святі Костянтин і Елена, заслужено гордиться славними традиціями гостинності та привітності. Курорт розташований в прекрасному зеленому парку з великою кількістю мінеральних джерел. Острів Святого Костянтина і Елени — поєднання екзотики і сучасності, один з найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя Болгарії.

Природний парк з кипарисами і смоковницями в лісистій місцевості, рельєфний морський берег, невеликі тихі затоки, тиша і спокій, лікувальні мінеральні джерела, чарівне поєднання морського бризу на висоті 25 м над рівнем моря з лісовою прохолодою і ароматом вікових дерев. Мінеральних джерел так багато, що деякі з них стікають прямо в море, це робить його узбережжі навіть взимку теплим і привітним. І пернаті гості, залітають на відпочинок по дорозі на південь, так і залишаються жити тут всю зиму. 

Клімат в цих місцях м’який, здоровий морський бриз віє прохолодою. Води мінеральних джерел, температура яких сягає +42 СО, багаті кальцієм, бромом, йодом, сульфатами та іонами магнію. Центр мінеральних вод оснащений сучасним обладнанням; тут більше 100 видів профілактичного лікування: від водолікування, фізіотерапії, рефлексотерапії до лікування струмами високої і низької частоти. До ваших послуг басейн з мінеральною водою. Мінеральні джерела, водні лазні на курорті залучають круглий рік своїх шанувальників. Цілюща мінеральна вода, багата солями і мікроелементами, успішно лікує артритні і ревматичні захворювання, порушення опорно-рухового апарату, фізичне і психічне виснаження організму.

Святий Костянтин і Елена — невеликий, але затишний комплекс пропонує своїм гостям можливість для спокійного відпочинку в тихій обстановці. Затишні бухти, дно яких покрите дрібним золотистим піском, надають чудові умови для рибного лову і дайвінгу.

На курорті широкий вибір ресторанів, де відвідувач може насолодитися принадами як національної болгарської, так і традиційної європейської кухні. Специфічні меню складені так, що здатні задовольнити навіть самий претензійний смак. До послуг гостей різноманітні можливості для занять спортом, відповідають їх умінням і бажанням. Для тих, хто любить водні види спорту — віндсерфінг, водні лижі, катання на водному мотоциклі, польоти на парашутах, підводне плавання.

Курортний комплекс включає в себе 16 готелів, село «Летовище», що складається з 25 дерев’яних котеджів і єдиний 5-зірковий готель «Гранд Готель Варна», 11 ресторанів, серед яких знаходиться відомий своєю фольклорною програмою ресторан «Болгарська весілля», а в знаменитій «Монастирській хаті» Вас чекає вино «Шепіт ченців». Всі готелі курорту розташовані на території природного саду і потопають у зелені.

За переказами курорт отримав свою назву від однойменного древнього жіночого монастиря Св. Костянтина і Елени, від якого на курорті збереглася лише каплиця. Маленька будівля наполовину осіла в землю. Кам’яна плита перед церковним вівтарем накриває джерело, з якого, за легендою, тече свята вода. Великі парки, де ростуть дуб, сосни, ялина і кипарис, царство тиші і спокою, чисте повітря перетворюють курорт Святі Костянтин і Елена в справжній рай для відпочиваючих.