Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Таба Єгипет

Movenpick_Resort_Taba_вид_с_моря Redsea_Taba_Heights_Resort_002 taba_2b

Таба

Таба — невелике курортне місто, яке розташоване на кордоні Єгипту та Ізраїлю, в північній частині Ейлатского затоки. Протягом кількох останніх років Таба стала стрімко розвиватися, як популярний туристичний курорт. Можливо, спочатку популярність Таби була в першу чергу пов’язана з близькістю розташування курорту до кордону з Ізраїлем і можливістю відвідати екскурсії до Єрусалиму.

Але крім зручного розташування, Таба має хороші і комфортабельні готелі відомих світових готельних мереж — Hilton, Movenpick, Hyatt Regency, Marriott, Sofitel і Intercontinental, які з кожним роком залучають все більше туристів з різних країн.

Однією з головних визначних пам’яток Таби вважається острів Фараон, який може похвалитися залишками фортеці, яка раніше була фінікійським портом, а потім острів перейшов у владу султана Салах-ель-Дін.

 У Табі приваблює туристів підводне плавання, тут діє три дайв-центру (а саме, Aqua Sport, Red Sea Waterworld і Werner Lau), які проводять курси навчання за стандартами PADI — професійної асоціації підводних інструкторів. Велика кількість барвистих рифів розташувалися прямо біля острова Фараон, і підводні западини різної глибини дозволяють здійснювати захоплюючі подорож по морському світу. Хочеться ще звернути увагу на чистоту курорту і особливу красу. З одного боку перед вами відкривається вид на море (Акабської затоку), через який ви з легкістю зможете побачити території трьох сусідніх держав: Ізраїль (Ейлат), Йорданію (Акабу) і Саудівську Аравію. Позаду готелів знаходяться великі піщані бархани, які під час сходу і заходу заливаються сонячним світлом і набувають червонувато-пісочний колір. Чудове видовище!

 Місто Таба складається в основному з готелів, тут ви не знайдете ринків, арабських базарів, дискотек, променадов, торгових центрів та інших розваг великих міст. Все життя зосереджене в готелі. Тому відпочинок тут підійде людям, що цінують спокій… Або тим, хто всерйоз має намір присвятити себе гольфу або дайвінгу. Підійде це місто і для сімейного відпочинку, відпочинку з дітьми.