Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

800px-TA1011 Izrael_1 Tel-aviv-playa

Тель-Авів, перше єврейське місто Ізраїлю, заснований в новий час і, ставши економічним і культурним центром країни, часто називають «містом, де життя ніколи не зупиняється».

Місто розташоване на 14-кілометровій смузі вздовж узбережжя Середземного моря. На півночі її перетинає річка Яркон, на сході — річка Аялон. Це жвавий місто з безліччю розважальних закладів і бурхливим нічним життям. Щодня сотні тисяч людей (місцевих жителів, а також туристів і тих, хто приїжджає сюди на роботу) снують по Тель-Авіву, до вечора заповнюючи нічні клуби, ресторани та паби.

У Тель-Авіві представлені найрізноманітніші архітектурні стилі. Серед них і всесвітньо відомий баухаус. Цей стиль, розроблений в Німеччині і заснований на чітких формах і асиметрії, був дуже популярний з 30-х років і до утворення Держави Ізраїль. У центрі Тель-Авіва, відомого як «Біле місто», знаходиться найбільша в світі група будинків, побудованих в стилі баухаус. З цієї причини Біле місто був включений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Біле місто простягається від вулиці Алленбі на півдні до річки Яркон на півночі та від бульвару Бегіна (Дерех Бегін) на сході до моря. Багато будівель в цьому стилі на бульварі Ротшильда і в районі площі Дізенгоф. У північній частині Білого міста знаходиться великий парк Яркон, що розкинувся на берегах однойменної річки, а на північному заході — тель-авівський порт з безліччю розважальних закладів, нічних клубів і ресторанів.

Тель-Авів є головним культурним центром країни. У місті більше двадцяти музеїв, у тому числі найбільш важливі — Музей Ерец-Ісраель (Музей Ізраїлю) і Тель-авівський художній музей. Діють Музей діаспори, Музей історії ізраїльської армії, Музей Ецель, Музей ПАЛМАХа, Музей ЛЕХІ, Музей Нахума Гутмана і т. Д. Саме в Тель-Авіві знаходяться Концертний зал оркестру ізраїльської філармонії, будівля Ізраїльської опери, більшість національних театрів.

По частині розваг і нічного життя першість в Ізраїлі також належить Тель-Авіву. Тут повнісінько нічних клубів, дискотек, ресторанів, пабів, кафе, кінотеатрів, концертних залів. Не варто забувати і про доглянутих пляжах і романтичної набережній, що тягнеться уздовж моря.

У Тель-Авіві чимало місць, що представляють історичну цінність. Це будинки-музеї Бяліка, Бен-Гуріона, Дізенгоф, старе кладовище на вулиці Трумпельдор, галерея «Бейт-Реувен». Любителям природи рекомендуємо відвідати сади в Абу-Кабірі, парк Яркон і Ботанічний сад поруч з університетом. Сім’ям з дітьми буде дуже весело в Луна-парку.

У місті є кілька площ, головні з них — площа Рабина, площа Дізенгоф і Кикар ха-Медіна. завжди привертають увагу туристів. На Кикар ха-Медіна представлені бутіки всіх найвідоміших дизайнерів і компаній: тут одягається буржуазія і селебріті, а ще тельавівскі модниці і модники  приходять подивитися на нові колекції і тенденції сезону .

До послуг гостей міста — десятки готелів, пансіонів і молодіжних хостелів, в яких є все: від шикарних апартаментів-люкс до скромних, але затишних номерів. У літній сезон бронювати номери краще заздалегідь, а й взимку туристичний потік не слабшає, так що про апартаменти краще подбати ще до поїздки.

Тель-Авів — найбільший діловий і торговий центр Ізраїлю. Поряд з барвистими галасливими ринками (Кармель, ха-Тіква, Левінські і Блошиний ринок в Яффо) тут є величезні сучасні торговельні комплекси, такі як Дізенгоф-центр і Центр Азріелі. У місті також розташовані офіси багатьох крупних компаній. У Тель-Авіві часто проходять міжнародні конференції, симпозіуми та виставки.