Тури для Гостей Волинi


Одноденний Експрес-тур

Зустріч туристів в Ковелі. Сніданок в кафе 

Колодяжне. Музей Лесі Українки

Колодяжне1    Колодяжне    Колодяжне2 

В цьому селі провела велику частину свого життя найвизначніша українська поетеса Леся Українка. Шанувальників її творчості гостинно запрошує до себе Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки.

В маєтку косачів розташований Лесин Білий будиночок, батьківський Сірий будиночок та власне сам музей, котрий містить безліч експонатів пов’язаних з життям та творчістю видатної Українки. Колодяжне розташоване поряд з містом Ковель і зручно вписується в програми турів по Волині.

Переїзд в Луцьк.

Обід. Оглядова екскурсія

Луцьк Тур Луцьк Екскурсія Луцьк Подорож

Велику кількість туристів в Луцьк приваблює Замок Любарта. Проте крім нього в місті є достатньо цікавих об`єктів щоб провестти тут насичений вікенд. Це величний костел Петра і Павла 1639, Будинок скульптора Голованя, Лютеранська кірха, Покровська церква 16ст., Хоральна синагога, Будинок Фальчевських 16 ст.

Велику цінність мають споруди колишніх монастирів: Будівлі Хрестовоздвиженського братства 16-18 ст., Споруди Домініканського, Бернардинського, Тринітарського, Шарітського і Бригітського монастирів. Та десятки давніх житлових та прибуткових будинків.

Переїзд в Олику. Екскурсія

Олика Stitched Panorama Олика2

Замок, зведений у 1558 році. Він є одним з перших замків бастіонного типу на території України.  Резиденція старовинного і могутнього роду литовських князів Радзивіллів, вміщала в себе безліч залів і кімнат, бібліотеку, картинну галерею, бальну залу. А зараз тут розміщується психіатрична лікарня.

На Залісоцькому передмісті розташована Луцька брама — єдиний збережений фрагмент колись потужних міських укріплень. Екскурсію по Олиці доповнюють Костел Петра і Павла початку 17 століття, Троїцький костел 16 століття та Стрітенська церква в бароккових формах.

Трансфер на вокзал

Триденний Топ-тур

1 День. Луцьк

        

- Прибуття до Луцька. Зустріч з гідом-екскурсоводом.                                                                               
- Трансфер в центр міста. Екскурсія центром міста з відвідуванням Троїцького собору, оглядом Театрального майдану та прогулянкою луцькою «Дерибасівською» - вул.Лесі Українки. (2 години.) 
- Екскурсія з дегустацією в «Медову хату» (1 година.)                                                                                          
- Обід в колоритній кав’ярні. (1 година.)                                                                                                           
- Екскурсія містом з відвідуванням Замку Любарта, Петропавлівського костелу, Будинка скульптора Голованя, оглядом давніх житлових, прибуткових, та сакральних споруд. (2 години.)               
- Кав`ярня «Золотий дукат». (1 година.)                                                                                                           
- Вільний час.                                                                                                                                             
- Факультативно: Музей Волинської ікони або Музей технічного прогресу та експериментаріум.
 
 
2 День. Берестечко – В.-Волинський – Зимне
 

Берестечко1    Володимир1    Зимне1

 

Берестечко (Пляшева)
 «Козацькі могили» — місце, де сама земля промовляє до нас голосами предків. Саме тут, у 1651 р. під проводом Богдана Хмельницького відбулася одна із значних битв між польсько-шляхетськими та козацько-селянськими військами, яка увійшла в історію України під назвою «Битва під Берестечком». На території заповідника знаходиться музейний корпус у експозиції якого зібрані унікальні речі, що розповідають про побут, озброєння й оснащення армії Богдана Хмельницького. Тут збудовано церкву-мавзолей святого Георгія (1914 р.), у підземеллях якої зберігаються численні останки козаків, що поклали голови на полі бою, та дерев’яну церкву Святого Михайла (1650 р.) перевезену з сусіднього села Острів.
 
В.-Волинський
Відомий як давня столиця Волинського Князівства, одне з найдавніших міст України, що вперше згадується у літописах 987р. Однією з визначних архітектурних пам'яток Володимира є Успенський собор, побудований у 1156 р. за часів князювання Мстислава Ізяславовича. Визначною пам'яткою архітектури кінця ХІІІ – початку ХІV ст. є Василівська церква-ротонда, яка не має аналогів у світовій архітектурі. Цікавими для туристів є два католицькі костели ХVІІІ століття, та міські будинки-склепи початку минулого століття.
 
Зимненський монастир
Зимова резиденція Володимирських князів відома Святогірським Успенським оборонним монастирем, в якому зберігається ікона Зимнівської Божої Матері. До ансамблю монастиря входять Успенська церква з печерами (1495р.), оборонні стіни з вежами (XVI-XVII ст.) і оборонна церква св. Трійці (1567р.).
 
 
3 День. Дубно – Тараканів – Пересопниця – Клевань 
 
   Дубно2   Тараканів1   Тунель1
 
Дубно
Замок князів Острозьких є найдавнішшою спорудою міста Дубна. Первинною датою його забудови вважається 1492 рік. Основою Замку був корпус при в’їздній брамі, споруджений у ХVІ — ХVІІ століттях, з порталом у стилі епохи Відродження. Серед інших об’єктів включених в екскурсію: Бернардинський монастир1629р., унікальна Луцька брама – барбакан, православні церкви та Фарний костел.
 
Тараканівський форт
Тараканівський форт — оборонна споруда розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою. Збудований форт в 19 столітті, коли по лінії Збараж — Броди — Берестечко — Сокаль проходив кордон між Російською та Австрійською імперіями. 
 
Пересопниця
Княжа столиця Х-ХІІІ ст.. Пересопниця є удільним князівством Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Перша літописна згадка – 1149 рік. 1557-1561 р.р. було створено - ПЕРЕСОПНИЦЬКЕ ЄВАНГЕЛІЄ, перший повний переклад із староболгарської мови на давньоукраїнську Святого Письма. До культурно- археологічного центру входять 1.Археологічний музей 2.Музей української Першокниги Пересопницького Євангелія 3.Музей-скансен “Княже місто”.

Тунель Кохання
Пам'ятка природи місцевого значення. Розташована біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області. Це ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.
 

Шацькі озера

В теплу пору року до наших турів можемо включати один, або декілька днів відпочинку на Шацьких озерах. В екскурсію озерами включені: Велике Згоранське, Люцимер, Велике Чорне, Пісочне та Світязь. Туристи слухають історію та легенди Шацьких озер, про радіотелескоп Уран-3 розташований на березі Світязя, плани збудувати тут атомну електростанцію, відпочинок радянських космонавтів, та теплоходи, котрі колись ходили по Світязю. В продовження дня – відпочинок на Світязі та купання в найглибшому озері України. 

        

Берегова лінія Світязя — 30 км. Довжина озера 7,8км, ширина 4,1 км, найбільша глибина 58,4 м. На берегах ростуть соснові ліси та розташовано десятки баз відпочинку. Вода в Світязі надзвичайно чиста, в ній міститься багато срібла та гліцерину. Хорошим доповненням екскурсії стане пікнік на березі озера Пісочне з виступом аматорського колективу та стравами приготованими на вогні. 

        

Пропонуємо послугу бронювання проживання для організованих груп на Шацьких озерах. Співпрацюємо з найкращими базами та котеджами села Світязь, урочища Гряда, села Мельники. Також організовуємо харчування в Шацьку (страви з вугря) та прокат човнів на озері Світязь. 

        

 

Брест та Біловежська пуща

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90 Зубри пуща садиба Діда Мороза

5:00 Виїзд з Луцька (6:00 виїзд з Ковеля або Шацька)

— Переїзд в Білорусію, перетин державного кордону.

11:00 Екскурсія до Садиби Діда Мороза в Біловежській пущі.

12:00 Екскурсійні вольєри.

13:00 Музей природи.

14:00 Обід в кафе Сосни на території пущі.

БрестCREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90Брест Фортеця

15:00 Переїзд в Брест

16:00 Екскурсія Берестейською фортецею.

17:00 Трансфер в центр міста, прогулянка центральною пішохідною вулицею.

19:00 Виїзд в Україну.

 

Заповідне Полісся

1 день. Сплав в національному парку "Припять-Стохід "

IMG_1604Припять-стохід2IMG_1632

5:12 Зустріч туристів (Київський поїзд) в Луцьку на вокзалі.

5:30-8:00 Екскурсія Луцьком, Сніданок.

8:16 Зустріч туристів (Одеський поїзд) в Луцьку на вокзалі.

8:30 Трансфер до нац.парку Прип`ять-Стохід.

10:00 Зупинка біля Оконських джерел.

11:00 Сплав по річці Стохід (Початок біля моста в Старих червищах)

— Зупинка на березі річки для пікніка.

18:00 Кінець сплаву в селі Седлище.

18:15 Трансфер в готель Оскар (м.Маневичі), поселення, вечеря.

 

2 день. Вузькоколійка Антонівка-Зарічне та Острівські озера

0_6455c_6b6d5690_XLIMG_6405IMG_1607

6:00 Виїзд з готелю.

7:46 Посадка в поїзд Антонівка-Зарічне на ст.Володимирець.

— Проїзд поїздком (ширина колії 600мм.) крізь мальовничі пейзажі Волинського полісся.

9:57 Станція Острівськ. Екскурсія по Острівським озерам (факультативно). Пікнік на озері.

13:30 Посадка в зворотній поїзд. 

15:45 Прибуття на ст.Володимирець. Трансфер на вокзал.

Дорогами південної Волині

1 день. Почаїв – Онишківці – Кременець 

          


Почаївська Лавра
Місце в котре приїздять паломники з усієї України. Найвідоміша святиня монастиря – Почаївська ікона Божої матері. Серед архітектурних перлин лаври: Успенський собор 1771—82 pp., Троїцький собор 1906—12 pp., келії 1771—80 pp., Архиєрейський дім 1825 p., дзвіниця 1861—69 pp., висотою 65 метрів, надбрамний корпус 1835 p. А в декількох кілометрах від лаври розміщений скит, цікавий надвратною церквою св. Онуфрія та криницею глибиною більше 100 метрів.

Онишківці
Джерело св.Анни Знаходиться на території Скиту Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря. У будь-який час року тут одна температура води – плюс 4 градуси. Цілющі властивості джерельної води з Онишковців відомі ще з 16 століття. За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя. Біля джерела облаштовані чоловіча та жіноча купальні

Кременець
Місто знаходиться в оточенні Кременецьких гір, котрі мають висоту близько 400 метрів.  В минулому місто було потужним освітнім та науковим центром Волині. А нині це - райцентр на Тернопільщині .  Проте звивисті його вулиці  зберегли давні храми, волинські садиби та козацькі могили. Найвідоміші об’єкти міста: Кременецький замок і гора Бона, Богоявленський монастир , Житловий будинок «Близнюки» ,  Кременецький колегіум, Костел св.Станіслава.


2.День. Межиріч – Остріг – Корець

          

Межиріч
В Межирічі поряд з Острогом збережений архітектурний ансамбль монастирських будівель 16-17 століть. Найвеличніша зі збережених фундацій князів Острозьких. Монастирський двір оточений мурами з 4-ма наріжними баштами. До архітектурного комплексу входять: Троїцька церква, келії та  надбрамна дзвіниця. З початку 17 століття тут діяв монастир  Францисканів.

Остріг 
Місто  відоме на всю країну своєю академією — першим вищим навчальним закладом у Східній Європі. Заснуваним  у 1576 році Василем-Костянтином  Острозький. В Острозькому культурному осередку поряд з академією виникло найпотужніше тогочасне видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова. Проте Остріг  відомий не лише Академією,  а й цікавими музеями: книги, нумізматики, краєзнавчим. Та замковими  спорудами: вежою- донжоном, круглою вежою, татарською та луцькою брамами.

Корець
В програмі екскурсії Свято-Троїцький жіночий монастир, Костьол Святого Антонія збудуваний у 1706 році. Відвідаємо також руїни замкового комплексу 14 століття.