Тури для Гостей Волинi


Дводенні тури

Дводенні тури по Волині (конструктор)

 

1. день. Луцьк

Прибуття до Луцька. Зустріч з гідом-екскурсоводом.

Трансфер в центр міста. Екскурсія центром міста з відвідуванням Троїцького собору, оглядом Театрального майдану та прогулянкою луцькою «Дерибасівською» — вул.Лесі Українки. (2 години.)

Екскурсія з дегустацією в «Медову хату» (1 година.)

Обід в колоритній кав’ярні. (1 година.)

Екскурсія містом з відвідуванням Замку Любарта, Петропавлівського костелу, Будинка скульптора Голованя, оглядом давніх житлових, прибуткових, та сакральних споруд. (2 години.)

Кав`ярня «Золотий дукат». (1 година.)

Свободное время.

Факультативно: Музей Волинської ікони або Музей технічного прогресу та експериментаріум.

Трансфер в готель, поселення.

 

2 День — Виїздна екскурсія на вибір*:

Берестечко - Володимир-Волинський - Зимне;

* Колодяжне - Володимир-Волинський - Зимне;

* Дубно – Тараканів – Пересопниця - Клевань;

* Дубно - Тараканів - Рівне - Клевань.

 

Вартість туру на особу:

580 грн. при групі 17 человек

560 грн. при групі 30 человек

540 грн. при групі 45 человек

 

В вартості: проживання в готелі зі сніданком, екскурсійний супровід, транспортний супровід. Вартість туру не міняється в залежності від вибраної програми. За бажанням в вартість включається додаткове харчування, входные билеты, дегустації, майстер-класи, проживання в готелі вищої категорії.

Триденний тур

Триденний тур по Волині

(Проживання в Луцьку)

  1 День. Луцьк

2 День. Берестечко – В.-Волинський – Зимне

3 День. Дубно – Тараканів – Пересопниця – Клевань

 

Триденний тур по Волині

(Проживання в Кременці)

  1 День. Луцьк

2 День. Почаїв – Онишківці – Кременець

3 День. Межиріч – Остріг – Рівне – Олика

Скачати програму

 

Вартість туру на особу:

880 грн. при групі 17 человек

860 грн. при групі 30 человек

840 грн. при групі 45 человек

 

В вартості: проживання в готелі зі сніданками, екскурсійний супровід, транспортний супровід. Вартість туру не міняється в залежності від вибраної програми. За бажанням в вартість включається додаткове харчування, входные билеты, дегустації, майстер-класи, проживання в готелі вищої категорії.

Шацькі озера

Шацькі озера: Екскурсії та Проживання

 

  В теплу пору року до наших турів можемо включати один, або декілька днів відпочинку на Шацьких озерах. В екскурсію озерами включені: Велике Згоранське, Люцимер, Велике Чорне, Пісочне та Світязь. Туристи слухають історію та легенди Шацьких озер, про радіотелескоп Уран-3 розташований на березі Світязя, плани збудувати тут атомну електростанцію, відпочинок радянських космонавтів, та теплоходи, котрі колись ходили по Світязю. В продовження дня – відпочинок на Світязі та купання в найглибшому озері України. Берегова лінія Світязя — более 30 км. Довжина озера 7,8км, ширина 4,1 км, найбільша глибина 58,4 м. На берегах ростуть соснові ліси та розташовано десятки баз відпочинку. Вода в Світязі надзвичайно чиста, в ній міститься багато срібла та гліцерину.

  

Пропонуємо послугу бронювання проживання на Шацьких озерах. Співпрацюємо з найкращими базами та котеджами села Світязь, урочища Гряда, села Мельники. Також організовуємо харчування в Шацьку (страви з вугря) та прокат човнів на озері Світязь.

 

Шлях Гедиміновичів

75 Євро/особа

1.день: Володимир-Волинський — Луцьк

2.день: Остріг — Ізяслав — Староконстянтинів

3.день: Кам`янець-Подільський — Хотин — Бучач

4.день: Тернопіль — Збараж — Кременець — Дубно

 

До програми включено українську частину маршруту «Шлях Гедиміновичів». Середньовічні фортеці, монастирі та собори, розповіді про з`їзд Європейських монархів, Грюнвальдську битву, справи Любарта, Вітовта та братів Коріатовичів… Найцікавіші об`єкти Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей в одному турі.

 

1.день: Володимир-Волинський — Луцьк

Володимир, Шлях Гедиміновичів

Володимир-Волинський — одне з найдавніших міст України, що вперше згадується у літописах 987р. Найцікавішою з архітектурних пам’яток Володимира є Успенський собор, побудований у 1156 Доктор. за часів князювання Мстислава Ізяславовича. Унікальною пам’яткою архітектури кінця ХІІІ – початку ХІV ст. є Василівська церква-ротонда, в екскурсію також входять костели та старі вулички міста.

Обід в В-Волинському (ресторан Маяк)

Луцьк, Шлях Гедиміновичів

В місті Луцьк туристи дивляться Замок Любарта, костел Петра і Павла 1639, Будинок скульптора Голованя, Лютеранську кірху, Покровську церкву 16ст., Хоральну синагогу, Будинок Фальчевських 16 ст, споруди колишніх монастирів: Хрестовоздвиженського братства 16-18 ст., Споруди Домініканського, Бернардинського, Тринітарського, Шарітського і Бригітського монастирів. Та десятки давніх житлових та прибуткових будинків.

Рестпарк, Шлях Гедиміновичів

Вечеря і ночівля в рекреаційному комплексі Рестпарк. Готель оточує справжній парк, де ростуть десятки видів кущів та дерев, милують око різноманітні пахущі квіти, вдало причаїлися садово-паркові скульптури та плескається риба у голубих водах ставків.

 

2.день: Остріг — Ізяслав — Староконстянтинів

Остріг, Шлях Гедиміновичів

Місто Остріг просто переповнене цікавими об`єктами. Серед яких, Острозька академія та замок, Костел Успіння Пресвятої Діви Марії. Музеї книги та друкарства, нумізматики, краєзнавчий…

Обід в Острозі (піцерія Маестро)

Ізяслав, Шлях Гедиміновичів

Ізяслав і досі несе сліди минулої слави. Наприклад, костел святого Йосипа, один з найцікавіших пам’яток пізнього бароко на Волині, спроектований придворним архітектором Паоло Фонтана. Цікаво, що взірцем для його просторової структури слугувала церква Сан-Карло-ай-Катінарі в Римі.

Староконстянтинів, Шлях Гедиміновичів

Староконстянтинів вартий уваги завдяки замку князів Острозьких. До нашого часу збереглася частина комплексу з баштою та Троїцькою церквою, дзвіниця та в’їзні ворота. Під замчищем знаходяться підвали з колодязями-камерами, що ведуть до річки. Варто також подивитись Костел Іоанна Хрестителя та кляштор капуцинів з триарковою дзвіницею побудований на кошти Януша Сангушко італійським зодчим Паоло Фонтана в 1754р. Руїни домініканського кляштору (1612 р.) з баштою (1570 р.).

Врублівці, Шлях Гедиміновичів

Вечеря і ночівля в готелі Ксенія. Готельно-ресторанний комплекс «Ксенія» розташувався на мальовничих схилах Дністра у східній частині села Врублівці неподалік Кам`янця-Подільського.

 

3.день: Кам`янець-Подільський — Хотин — Бучач

Кам`янець-Подільський Шлях Гедиміновичів

Кам`янець-Подільський — Фантастичне місто в каньйоні річки Смотрич. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. В нашій екскурсії: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста.

Обід в Кам`янці-Подільському (Кафе Під брамою)

Хотин, Шлях Гедиміновичів

Хотинська фортеця височить 40-метровими стінами на березі Дністра. А ще більш цікавою екскурсію, роблять виставки-експозиції, розміщені всередині фортеці.

Бучач, Шлях Гедиміновичів

Бучач туристам цікавий церквами Миколая та Святої Покрови, Успенським костелом, ратушею та скульптурами Іоана Георга Пінзеля.

Тернопіль, Шлях Гедиміновичів

Вечеря і ночівля в комплексі Alligator. Отель — невід’ємна частина готельно-розважально-оздоровчого комплексу. До якого також входять фітнес та спа центри і ресторан. А головною особливістю є наявність власного аквапарку.

 

4.день: Тернопіль — Збараж — Кременець — Дубно

Збараж, Шлях Гедиміновичів

Збаразький замок – один із шедеврів фортифікаційного мистецтва Тернопільської області, який отримав широку популярність завдяки подіям, пов’язаним з національно-визвольною боротьбою українського козацтва під проводом гетьмана Богдана Хмельницького.

Кременець, Шлях Гедиміновичів

Кременець знаходиться в оточенні невеликих гір, котрі мають висоту близько 400 метрів. В минулому був потужним освітнім та науковим центром Волині. А нині це — райцентр на Тернопільщині. Проте звивисті його вулиці зберегли давні храми, волинські садиби та козацькі могили. До екскурсії входять: замок і гора Бона, Богоявленський монастир, Житловий будинок «Близнюки», Кременецький колегіум і Костел св.Станіслава.

Обід в Кременці (Бар-ресторан Козацький курінь)

Дубно, Шлях Гедиміновичів

В місті Дубно передбачена екскурсія замком 15 століття, крім якого варті уваги: Костел Бернардинів 1629. Собор Різдва Пресвятої Богородиці 1665, Спасо-Преображенська церква 1643 та Вознесенська церква 1850.

 

В вартості туру:

Транспортний та екскурсійний супвовід,

Проживання в готелях зі сніданками,

Страхування та інформаційні послуги.

 

Окремо оплачуються:

Харчування (обіди, вечері),

Вхідні квитки,

Особисті витрати.

Брест та Біловежська пуща

580 грн/особа при групі 16 лиц

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90 Зубри пуща садиба Діда Мороза

5:00 Виїзд з Луцька (6:00 виїзд з Ковеля або Шацька)

— Переїзд в Білорусію, перетин державного кордону.

11:00 Екскурсія до Садиби Діда Мороза в Біловежській пущі.

12:00 Екскурсійні вольєри.

13:00 Музей природи.

14:00 Обід в кафе Сосни на території пущі.

Брест CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90 Брест Фортеця

15:00 Переїзд в Брест

16:00 Екскурсія Берестейською фортецею.

17:00 Трансфер в центр міста, прогулянка центральною пішохідною вулицею.

19:00 Vií̈zd против Украины.

kobrin аквапарк Кобрин Кобрин аквапарк

Можлива також дводенна програма. З відвіданням аквапарку в місті Кобрин в другий день туру.

 

В вартості туру:

Автобусний та екскурсійний супровід,

Страховка та інформаційні послуги.

 

Окремо оплачуються:

Вхідні квитки: 10 USD,

Харчування.

Заповідне Полісся

Національний парк Прип`ять — Стохід, найдовша в Європі діюча вузькоколійка, лісові озера та заповідна природа Полісся.

Вартість туру 680 грн/особа

 

1 день.Сплав в національному парку

Припять-Стохід

IMG_1604 Припять-стохід2 IMG_1632

5:12 Зустріч туристів (Київський поїзд) в Луцьку на вокзалі.

5:30-8:00 Екскурсія Луцьком, Завтрак.

8:16 Зустріч туристів (Одеський поїзд) в Луцьку на вокзалі.

8:30 Трансфер до нац.парку Прип`ять-Стохід.

10:00 Зупинка біля Оконських джерел.

11:00 Сплав по річці Стохід (Початок біля моста в Старих червищах)

— Зупинка на березі річки для пікніка.

18:00 Кінець сплаву в селі Седлище.

18:15 Трансфер в готель Оскар (м.Маневичі), поселення, вечеря.

 

2 день. Вузькоколійка Антонівка-Зарічне

та Острівські озера

0_6455c_6b6d5690_XL IMG_6405 IMG_1607

6:00 Виїзд з готелю.

7:46 Посадка в поїзд Антонівка-Зарічне на ст.Володимирець.

— Проїзд поїздком (ширина колії 600мм.) крізь мальовничі пейзажі Волинського полісся.

9:57 Станція Острівськ. Екскурсія по Острівським озерам (факультативно). Пікнік на озері.

13:30 Посадка в зворотній поїзд.

15:45 Прибуття на ст.Володимирець. Трансфер на вокзал.

 

В вартості туру:

Автобусний та екскурсійний супровід,

Проживання в готелі зі сніданком,

Страховка та інформаційні послуги.

 

Окремо оплачуються:

Сплав: 300 грн/особа.

Квитки Володимирець-Острівськ-Володимирець 30 грн.

Харчування та пікніки.