Тури в Карпати


Новорічне Закарпаття 2018

30.12

Львів

Екскурсія Львовом пройде по вузеньких вуличках древнього міста, де розливається аромат кави, кличуть своїми передзвонами костел Успіння і Домініканський собор, підноситься над черепичним морем Ратуша. Тут все дихає сивою давниною, здається, що ти перенісся на декілька століть назад. Саме тут ви зможете доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова. Після екскурсії матимо дві години вільного часу, котрі кожен зможе потратити так, як бажає.

             

31.12

Новорічне Катання на курорті Пилипець

«Пилипець» є одним із найвищих гірськолижних курортів України. Найдовша траса прокладена на горі Гимба – її довжина близько 4 кілометрів! На «Пилипці» є траси, де себе комфортно почуватимуть новачки та люди, які вже добре вміють кататись. Якщо у вас немає спорядження, не засмучуйтесь – у «Пилипці» є пункти прокату, де можна взяти все необхідне.

Для тих хто не наважиться стати на лижі пропонується прогулянка на водоспад Шипіт, аба підйом на гору Гимба.

                

1.01

Термальні басейни

Купіль “Теплі води” знаходиться на околиці села. Поряд є свердловина із гарячою водою. Її качають з глибини близько кілометра. У невеликому приміщенні санаторію розташована кімната лікаря і сім ванн. На вулиці — два басейни та кілька бочок із термальною водою, та два басейни із прісною водою.

Найперше, чим термальна вода привертає увагу – це своїми лікувальними елементами та насиченими мінералами (бромно-хлоридно-натрієвої води з підвищеним вмістом йоду). Допомагає вона тим, хто має проблеми із кістками, хвороби з нервовою та ендокринною системами, органами дихання.

В продовження дня зробимо екскурсію по місту Хуст, зупинимось в столиці лозоплетіння – с.Іза та завідвідаємо  в оленячу ферму де мешкає більше трьохсот оленів.

2.01

Бункер Лінії Арпада, водоспад Кам’янка

Лінія Арпада — низка оборонних об'єктів 1939-1944 рр., що тягнулися біля 600 км основним карпатським хребтом (від перевалу Дукля до Яблуницького перевалу). Основна мета — захист територій Угорщини від радянських військ. Робочою силою були угорські військові, а також їхні полонені. Назва оборонної лінії походить від імені вождя угрів Арпада, завдяки завоюванням якого виникла угорська держава.

Бункер у Верхній Грабівниці зведений протягом 1939-1944 рр. За історичними джерелами, його довжина сягала 1,5 км (сьогодні доступно біля 800 м). Найнижча точка бункера перевищує глибину 50 м. Ця споруда має 5 входів, чотири з яких є ДОТами (укр. — довготривала оборонна точка; рос. — долговременная огневая точка). Оборонні точки оснащувалися гарматами, кулеметами тощо; це були прекрасні спостережні пункти: вид з кожного ДОТу відкривався на головну дорогу. Підземні приміщення бункера сполучені ходами-потернами, висота яких сягає 2 м.

Вартість туру до 30.11 2670 грн/особа

В вартості туру:

Проїзд комфортабельним автобусом.

Проживання в номерах зі зручностями.

Сніданки + вечері.

Супровід гіда-екскурсовода.

Страховка.