Кількаденні тури з Луцька


Аквапарк «Лімпопо»

Луцьк — Тернопіль — Луцьк

Три басейни з глибиною 150см, 90см та 30см; постійна температура приміщення 30°С; створені для дорослих і дітей різного віку. В «Лімпопо» окрім 10 водяних гірок (довжиною від 3 до 33м і висотою від 1,5 до 10,5м) Вас чекає зона гідромасажу, водоспади, SPA-зона (ІЧ-сауна, професійні масажисти, турецька баня Хамам), кафе та 2 захоплюючі атракціони. «Body Slay» — інтригуюча подорож закритою водяною трубою довжиною 86 метрів з висоти 6,5 метрів 
«Black Hole» — адреналіновий спуск закритою водяною трубою з висоти 12,5 метрів довжиною 160 метрів, що супроводжується ефектними ілюмінаціями та захоплюючими звуками. 

 

Аквапарк «Лімпопо»
Аквапарк «Лімпопо»
Аквапарк «Лімпопо»

Сплави

Луцьк вечірній

 

C-7e_QpdttM I_030000-01 

 

Місце сплаву – р. Стир

Тривалість – 3 год.

Протяжність маршруту – 7 км.

Період – березень – листопад

Мінімальна кількість чоловік – 2

Вартість –  250 грн.з однієї особи 

Сплав розпочинається біля мосту на с. Рованці. По ходу руху з правої сторони відкривається краєвид на заплаву р. Стир та Пантелеймонівську церкву с. Рованці. Сплав проходить повз залишки понтонного мосту, міський пляж, замок Любарта, монастир Бригідок, Луцьку синагогу. Далі маршрут продовжується навколо острова р. Стир з якого відкривається краєвид на «Старе місто», Луцьку кірху. Зупинка біля «будинку скульптора» (Миколи Голованя). Маршрут завершується біля річкового порту «Стир».

Програма сплаву

18:00 — збір групи  біля мосту на с. Рованці.

18:15 — інструктаж, початок сплаву.

19:00 — зупинка біля будинку Архітектора.

19:10 — 19:30 — навколо острова.

20:00 — кінець подорожі річковий порт.

У вартість входить:

— прокат байдарок, весел, рятувальних жилетів

— послуги інструктора

У вартість туру не входить:

— проїзд до початку сплаву

— харчування

— місцеві екскурсії       

Навколо  Луцька

 

dmI7pE-irdY 112236537

Місце сплаву – р. Чорногузка р. Стир 

Тривалість – 10 год.

Протяжність маршруту – 28 км.

Період – березень – листопад

Мінімальна кількість чоловік – 4

Вартість – 300 грн.з однієї особи 

Сплав розпочинається на річці Чорногузка біля мосту в с. Полонка. Маршрут проходить через села Голишів, Новостав, Боратин, «Каньйон р. Стир». По ходу руху річкою Стир після мосту на с. Рованці з правої сторони відкривається краєвид на заплаву р. Стир та Пантелеймонівську церкву с. Рованці. Сплав проходить повз залишки понтонного мосту, міський пляж, замок Любарта, монастир Бригідок, Луцьку синагогу. Далі маршрут продовжується навколо острова р. Стир з якого відкривається краєвид на «Старе місто», Луцьку кірху. Зупинка біля «будинку архітектора» (Миколи Голованя). Маршрут завершується біля річкового порту «Стир».

Програма сплаву

 — збір групи  біля мосту в с. Полонка.

 — інструктаж, початок сплаву.

 — зупинка на обід поблизу с. Боратин.

 — навколо острова.

 — кінець подорожі річковий порт.

У вартість входить:

— прокат байдарок, весел, рятувальних жилетів

— послуги інструктора

У вартість туру не входить:

— проїзд до початку сплаву

— харчування 

— місцеві екскурсії

 

      Стохід — Прип»ять 

Припять-стохід2 припять-стохід

 

Місце сплаву – р. Стохід – прип»ять.

Тривалість – 3 дні (2 ночі).

Протяжність маршруту – 40  км.

Період – березень – листопад

Мінімальна кількість чоловік – 8

Вартість – по запиту

 

Більша частина маршрутув проходить по унікальному природному комплексу в місцях мешкання рідкісних птахів і тварин — очеретяна жаба, рудий шуліка, горихвістка-чорнушка — практично не зустрічаються в інших районах українського Полісся). Тут розкинувся природний парк «Прип’ять — Стохід» окрасою якого є озеро Нобель. 
Дуже цікаві ландшафти навколо історичного містечка Стобихва (нині маленьке село). Тут можна скуштувати води зі святих джерел, познайомляться з давньою і трагічною історією жителів цієї місцевості. Мальовнича долина р. Стоходу, розливи і рукава річки, нікого не залишать байдужими 
Нічліги сплановані в унікальних лісових урочищах, де можна купатися і рибалити, збирати гриби і ягоди. 
Маршрут сплаву збігається з лінією фронту Першої світової війни 
Під час подорожі можна побачити численні залишки фортифікаційних споруд і польових укріплень того часу, найбільше скупчення яких знаходиться в районі так званого «Червіщанского плацдарму», де сталися жорстокі бої влітку 1916 — навесні 1917 року. Можна безпосередньо побачити місця останніх боїв Польського Легіону на Східному фронті (липень — жовтень 1916 року), в тому числі меморіальне кладовище в районі села Озерне   
Також побачимо старовинне село Бучин, тихе село Сваловичі з сільськими хатами під очеретяними дахами, на дюнах — потужні фортифікаційні споруди німецьких військ 1916 — 1918 років.

 

Програма сплаву

 

 — збір групи на автостанції м.Любешів.

 — інструктаж, збір байдарок,початок сплаву.

— 1 день :сплав по р. Стохід ,ночівля в ур.Бучин

 — 2 день : продовження сплаву по р.Прип»ять,екскурсія по с.Сваловичі,ночівля ур.Заліска

 — 3 день : продовження сплаву по р.Прип»ять,кінець подорожі озеро Нобель.

 

У вартість входить:

— прокат байдарок, весел, рятувальних жилетів

— послуги інструктора

 

У вартість туру не входить:

— проїзд до початку сплаву

— харчування 

— місцеві екскурсії

Походи в гори

Походи в гори
Походи в гори
Походи в гори

Ми пропагуємо розвиток зеленого туризму, активний відпочинок, культивуємо екологічну культуру. Набираємо команди ентузіастів для подорожей розробленими маршрутами під проводом досвідчених інструкторів, для відпочинку робочим колективом, розробляємо корпоративні тури з врахуванням особливостей вашоі організаціі та побажань колективу. Також допомагаємо недосвідченим туристам у розробці маршрутів, надаємо картографічну інформацію та корисні поради по проходженню того чи іншого маршруту. Одним з напрямків нашої діяльності є мандрівки Украінськими Карпатами, підкорення гірських вершин. Щосезону ми будемо урізноманітнювати і вдосконалювати своі маршрути та пропонуватимемо вам нові мандрівки.

 

Страйкбол

Страйкбол
Страйкбол
Страйкбол

Хочете активно провести вихідні дні? Хочете оригінально відсвяткувати День народження? Набридли бари,кафе, піцерії? Не знаєте чим себе зайняти? Бажаєте чогось нового? Любите адреналін? Тоді страйкбол це для вас!!! Влаштуємо незабутню гру для вас та ваших друзів!) Грати у страйкбол можуть як хлопці так і дівчата. Грати можна як великою компанією, так і самому, наші гравці грають кожні вихідні)

Повний комплект для гри в страйкбол (оренда привода страйкбольна зброя) , захисної маски і комплект кульок ( набоїв )-400шт.) — 200грн