Ізраїлі

Ізраїлі

Визы

З 9.02.2011 набув чинності договір про безвізовий режим (тип віз В2) між Ізраїлем і Україною.

Без візи можна провести в Ізраїлі не більше 90 днів протягом півріччя.

По прильоту в країну в закордонний паспорт ставиться штамп про прибуття. Додаткові гроші за штамп не стягуються.
Людям, які збираються після Ізраїлю відвідувати арабські країни (Крім Єгипту і Йорданії), штамп про прибуття ставити небажано. Для того щоб не ставити штамп, потрібно завчасно повідомити про це прикордонника, заповнити форму 17L і попросити проставити штамп в неї. Бланк зі штампом залишається у Вас в якості підтвердження перебування в країні.

Починаючи з 9.02.2011 кожен громадянин України, який поїде до Ізраїлю з гостьовою, туристичною метою, на лікування або по бізнесу (тип віз В2) не повинен звертатися до Посольства Ізраїлю в Україні за отриманням в’їзної візи в Ізраїль.

Безвізовий режим не є гарантією в’їзду в Ізраїль, так як остаточне рішення про це приймають прикордонні служби Ізраїлю.

Кожен громадянин України для того, щоб в’їхати до Держави Ізраїль повинен буде підтвердити мету свого візиту в країну.

Рекомендований список документів:

Для туристів:
Авіаквиток з датами в’їзду та виїзду, Медична страховка на надання послуг за кордоном Підтвердження про бронювання готелю: ваучер з турфірми, факс або роздруківка електронного листа з готелю (якщо ви бронювали номер самі).

Для тих, хто вирушає в гості:
Ті ж документи, але замість броні готелю запрошення (оригинал, факс або e-mail) і ксерокопію (можна надіслану факсом) посвідчення особи громадянина Ізраїлю (теудат зеут), який вас запрошує.

Для тих, хто їде лікуватися:
На додаток до документів для туристів — лист з ізраїльського медичного закладу. Воно потрібне, якщо на лікування вам буде потрібно менше 90 дней. Якщо більше — треба звернутися в посольство, щоб дізнатися, що робити в цьому випадку.

У бесіді з прикордонниками також можуть виявитися корисними документи, що підтверджують платоспроможність. Наприклад, кредитна карта, виписка з банківського рахунку, довідка з місця роботи із зазначенням зарплати, дорожні чеки або готівка.

Для тих, хто їде у відрядження:
Якщо ви не збираєтеся в Ізраїлі працювати, а відправляєтеся, например, на переговори з партнерами по бізнесу, ваша поїздка вважається бізнес-туризмом. Віза не потрібна! У короткострокових відрядженнях радимо мати при собі бронь готелю і запрошення від ваших ізраїльських колег або ділових партнерів.

 

Звертаємо Вашу увагу!

Громадяни України, яким коли-небудь було відмовлено у в’їзді в державу Ізраїль в Посольстві Ізраїлю в Україні і / або на кордоні Ізраїлю для того, щоб в’їхати в країну, повинні будуть особисто подати прохання в Посольство Ізраїлю в Україні.

Громадяни України, які були депортовані з Держави Ізраїль, не зможуть в’їхати в країну протягом 10 лет.

Громадяни України, які раніше відвідували Ізраїль і порушили візовий режим (залишалися в Ізраїлі після закінчення дії візи) не зможуть в’їхати до Ізраїлю після скасування візового режиму. Такі громадяни повинні особисто подати прохання на в’їзд до Держави Ізраїль в Посольство Ізраїлю в Україні.

Громадяни України, які раніше законно працювали в Державі Ізраїль і вчасно виїхали після закінчення візи (тип візи В1) не зможуть в’їхати в країну протягом року після дати виїзду з Ізраїлю

Незважаючи на договір про безвізовий режим між двома країнами, всі громадяни України, метою візиту / в’їзду в Ізраїль є робота (тип візи В1), обучение (тип візи А2) та інші типи віз, крім типу візи В2, повинні звертатися до Посольства Ізраїлю в Україна для отримання даних віз.

Візи потрібні:

Студентам, які їдуть навчатися в ізраїльські вузи;
Представникам релігійних конфесій, які направляються на службу за запрошеннями релігійних установ, розташованих на Святій землі;
Для поїздок з метою роботи або комерційної діяльності;
Волонтерам, що збираються безкоштовно трудитися в монастирях і кібуцах.
Дітям, які мають свій особистий проїзний документ блакитного кольору.
Внимание!
Все вищевикладене стосується тільки національних ЗАКОРДОННИХ паспортів громадян України.
Ті громадяни України, у яких замість національного паспорта проїзний документ для виїзду за кордон, як і раніше повинні звертатися за в’їзною візою в Ізраїль.
Важно: дитячі проїзні документи блакитного кольору — потрібна віза для в’їзду в Ізраїль.

Існує можливість не ставити візу дитині:
Якщо дитина записаний в національний ЗАКОРДОННИЙ паспорт одного з батьків.

Громадяни інших країн, не громадяни України, яким потрібна віза для в’їзду в Ізраїль, можуть продовжувати звертатися за отриманням даної візи до Посольства Держави Ізраїль в Україні, маючи при собі всі перераховані на даному сайті документи.

Внимание!
Термін дії закордонного паспорта повинен закінчуватися не раніше ніж через 6 місяців з дня в’їзду до Держави Ізраїль.