Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Допомога в отриманні візи до США

 Послуги по оформленню візи до США

Вартість наших послуг: від 700 грн. +  консульський збір (140 у.о.)

  • Консультація.
  • Запис на співбесіду.
  • Заповнення анкети  DS-160 (анкета на англійській мові) .
  • Комплектація повного пакета документів для подачі до Консульства США.

Консультуємо і надаємо підтримку нашим клієнтам з питань оформлення віз і в інші країни (Шенген, Болгарія, Китай, Індія і т.д.) 

Наші співробітники нададуть Вам повну консультацію  по підготовці документів, яка включає в себе:

  • Готовий список необхідних документів, включаючи індивідуальні особливості клієнтів.
  • Контроль правильного заповнення анкети.
  • Консультація, необхідна для проходження співбесіди                                                              

Додатково ви можете отримати загальну інформацію про країну, всі дані необхідні для в`їзду (медичні вимоги, порядок перетину кордону тощо).

При подготоці документів для консульства, ви зможете скористатись послугами перекладу документів, написанні персональних листів  іноземною мовою і т.д.

 

Візи

Візу видає посольство або консульство США. Неімміграційні візи відкриваються для осіб, які постійно проживають за межами Сполучених Штатів і вирушають до США на тимчасове перебування у справах бізнесу (В1), відпочинку чи лікування (В2), роботи або навчання.

Віза дає право її власнику прибути в пункт перетину кордону США і звернутися за дозволом на в’їзд. Віза не гарантує в’їзду в країну. Дата закінчення терміну дії візи та час, протягом якого подорожньому дозволено перебувати на території Сполучених Штатів — це різні поняття. Інспектор імміграційної служби в пункті перетину кордону визначає, чи може власник візи в’їхати в Сполучені Штати, і термін перебування в США.

Громадянам України для в’їзду в США необхідно мати візу. Громадянам країн, що беруть участь у Програмі безвізового в’їзду (Visa Waiver Program), віза не потрібна, якщо їх паспорти відповідають певним вимогам.

Одноразова віза дозволяє відвідати Сполучені Штати тільки один раз протягом терміну дії візи. Це означає, що коли Ви в’їхали в США, а потім покинули країну, Ви вже не маєте права повторно в’їхати в США на підставі цієї ж візи. Багаторазова віза дозволяє подорожувати до Сполучених Штатів кілька разів протягом терміну дії візи. У пункті перетину кордону інспектор імміграційної служби визначить, скільки часу власник візи може перебувати на території Сполучених Штатів.

Якщо тип візи не дозволяє довгостроково перебувати у Сполучених Штатах, тривалі і часті поїздки в США можуть поставити під сумнів наміри власника візи постійно проживати в Україні. Подібні подорожі можуть негативно вплинути на можливість отримати візу в США при наступному зверненні.

Особи, які подорожують в США, повинні мати візу і дійсний паспорт. Громадянам України необхідно мати паспорт дійсний протягом усього терміну перебування в США.

Якщо термін дії паспорта більше 6 місяців, але не достатній, щоб охопити всю тривалість перебування в США, перед отриманням візи заявник повинен продовжити термін дії паспорта або замінити на новий паспорт. Якщо це неможливо зробити до дати поїздки у США, віза може бути видана, однак початковий період перебування у Сполучених Штатах буде обмежений терміном дії паспорта.

Якщо термін дії паспорта, в якому міститься дійсна віза США закінчився або закінчиться менше, ніж за 6 місяців, власник візи може подорожувати з цим паспортом і новим закордонним паспортом. Громадянство літаючого, вказаному в новому паспорті, повинно співпадати з тим, що зазначене в тому паспорті, де міститься віза. Відмінності в транслітерації прізвища чи імені у паспортах не впливають на дію візи.

Типи неімміграційних віз США

Академічне і Неакадемічні (факультативне) навчання (F1, M1)
Бізнес і відпочинок (B1/B2)
Журналісти (I)
Релігійні працівники (R)
Спортсмени, артисти, працівники розважальної сфери (О1, О2, Р1, Р2, Р3)
Тимчасові працівники (H, L, Е2, TN / TD)
Транзит (C1)
Учасники програм обміну (J1, J2)
Домашні робітники (В1)
Члени дипломатичних місій та співробітники органів державної влади (A, G)
Члени екіпажів (C1 / D)