Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

376_Chania-City Chania-22

Ханья

Місто Ханья — адміністративний центр однойменної області, і разом з тим прекрасне місто з багатовіковою історією, колишня столиця Криту, розташована приблизно в 70 кілометрах на захід від Ретімно і в 145 кілометрах на захід Іракліона, де знаходиться основний аеропорт острова.

У другому за величиною місті Криту, гармонійно поєднуються романтика вузьких, лабіринтоподібних провулків і численних будівель в стилі венеціанської і оттоманської архітектури в старому місті у порту і елегантність неокласичних і сучасних будівель, широких алей і красивих площ, які прикрасили нові райони після возз’єднання з Грецією. Приємно прогулятися по гучному центру старого міста, заглядаючи в рябіють сувенірами лавки і магазинчики, покуштувати ароматної кави в традиційному затишному кафе під мелодійну грецьку музику.

Свого культурного та історичного розквіту Ханья досягла з приходом венеціанців. Побудовані ними порт Фіркас, затишна гавань, фортеця і бастіони, палаци і розкішні особняки, витончені фонтани, венеціанські квартали з вузькими вуличками збереглися до цього часу і не перестають захоплювати туристів своєю красою. Ханья — центр шкіряної промисловості. Всілякі вироби з шкіри можна купити не тільки в міських магазинах, а й у всіх довколишніх селах.

Ханія може похвалитися чудовими багатокілометровими широкими і чистими пляжами, в числі яких — знаменитий пляж з дивним рожевим піском біля містечка Елафонісі.

Найпопулярніші курорти цій області — селища Платаньяс (в 10 км від Хан´ї) і Георгіуполіс. Піщані пляжі, безліч таверен і ресторанів з морською кухнею, барів і дискотек приваблюють безліч гостей зі всього світу