Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Херсон — Лузурне — Олешки — Асканія новаaskaniya-nova-z-lucka dzharilgach-z-lucka oleshkivski-piski-z-lucka

Джарилгач

Джарилгач – найбільший острів Чорного моря. Вузька смуга землі, що глибоко врізається в море. У Чорне море. Такий величезний природний хвилеріз. З одного боку Джарилгача знаходиться море, з іншого – затока. Природно, Джарилгацька. Офіційний статус Джарилгача іноді змінюється. Зараз він острів. А набридне бути островом – перетворюється на півострів. Від суші Джарилгач відділений вузькою протокою, яку періодично заносить піском. Цю протоку багато хто переходить вбрід.

Олешківські піски

Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі. Складаються із безмежних барханів (тутешні мешканці називають їх «кучугурами»), висотою близько 5 м, і негустою рослинністю…  Дніпровські піски існували здавна, але Олешківська пустеля у нинішньому своєму вигляді з’явилися порівняно недавно: через випасання величезних отар овець у ХІХ ст., які знищили траву, звільнили піски, а вітрова ерозія дала їм можливість розширюватися.

Асканія нова

Біосферний заповідник «Асканія Нова» найбільший еколого освітній центр на півдні України. Щорічно його відвідують десятки тисяч школярів, студентів, учених, просто відпочиваючих, що приїздять з метою ознайомитись із системою збереження довкілля, вивчати природні процеси або прямують до місць відпочинку на узбережжях Чорною і Азовського морів. Неповторні краєвиди степу з розсипаними на його полотні стадами екзотичних і аборигенних копитних тварин, чудова природа штучної оази з деревної рослинності серед безкраїх степів створюють дивовижні почуття її безмежжя і сприйняття людиною свого місця у біосфері планети Земля.

 

Вартість туру включає:

  Супровід керівника групи

  Екскурсії та послуги гіда згідно програми

  Транспортне обслуговування

  Ночівлю

  Страховки

Вартість туру не включає:

  Особисті витрати

  Вхідні квитки згідно програми

  Харчування

Для детальної інформації:

43016, Україна, м. Луцьк, вул.Драгоманова 1А/27

тел: +38 0332 21 0000, моб: +38 099 14444 37

Email: ivan@novimandry.com 

www.novimandry.com