Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

hurgada-karta LG_Excursion_hurghada-city-tour_1508_IMG2694_or

Хургада

Хургада — це визнаний туристичний центр на узбережжі Червоного моря, який розташований в 500 кілометрах на південний схід від Каїра. Унікальність і чарівність цього курорту, насамперед, в його різноманітності: тут представлена велика кількість готелів. Готелі мають різний клас (кількість зірок). Бувають як комплекси з великою територією, готелі класу люкс, так і прості готелі в межах міста, куди доноситься шум і пил.

Хургада відома, насамперед, як курорт для сімейного відпочинку з дітьми завдяки наявності великої кількості пляжів з зручним піщано-гальковим входом в море, крім цього в Хургаді є чудові коралові рифи і курорти, відомі у всьому світі як одні з кращих центрів для дайвінгу. Хургада славиться своїм прекрасним кліматом. Клімат на курорті сухий, тому спеку не відчувається навіть у найспекотніші літні місяці.

Центральна частина Хургади — це галаслива зона, де можна знайти велику кількість торгових центрів, дискотек, хаотичних вуличних базарів і бюджетних готелів. Вона складається з таких популярних районів як: старе місто Дахар, новий центр Саккала і район, що складається в основному з готелів, які простягнулися вздовж берега Червоного моря на північ і на південь, це так званий район Нова Хургада.

У районах Саккала і Дахар дуже добре розвинена вулична інфраструктура, тут в основному зосереджені готелі економ-класу, що дозволяє туристам поєднувати економічний відпочинок в готелі з активними вуличними розвагами. Також в Дахар розташовані більшість пам’яток Хургади, а саме центральна мечеть Абдульхасана Ельшазі, коптська церква, світлофор Хургади, акваріум.

Нова Хургада — це район, де переважно, зосереджені готелі середнього і економ рівня. Тутешня вулична інфраструктура орієнтована в першу чергу на туристів, що виключає наявність неповторного місцевого колориту.

На даний момент, крім Хургади туристів залучають і нові курортні райони. Вони формально відносяться до Хургади, але вже розвиваються як самостійні курортні зони. Кожна з цих зон має свої особливості.

 Курорт Сахл Хашиш — новий елітний курорт з чудовими пляжами, сучасними готелями і практично незайманою природою. Сафага відома у всьому світі своїми можливостями для заняття водними видами спорту і екологічно чистими пляжами.