Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Винне Закарпаття + термальні купальні    

Виїзди: 30.06, 28.07, 24.08, 29.09 

3 дні 1170 грн.

(Луцьк — Тустань —  Бункер лінії Арпада — Пилипець — Мукачево — Берегово )

 

 1. день

 7:00 Виїзд з Луцька 

 Екскурсія наскельною фортецею Тустань

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХVІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Річ у тім, що будівничі, споруджуючи неприступну дерев’яну фортецю на скелях, довбали в камені пази для закріплення дерев’яних конструкцій. Дерева давно немає, а сліди в камені збереглися. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

 Екскурсія бункером лінії Арпада

Лінія Арпада — наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 — 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів по Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи. Крайні елементи в українських Карпатах: перевал Дукля на заході біля міста Дукля та Яблуницький перевал на сході біля міста Рахів. По протяжності в українських Карпатах простягалася майже на 300км. Крім того ще майже на 400км вона йшла по румунським Карпатам.

Завданням Угорської Королівської Армії було побудувати ефективну лінію оборони з мінімальними затратами і в найкоротші терміни.

Поселення ва готель ночівля

 

2. день 

Підйом на гору Гемба

2-місна крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів з фіксованими кріслами — обслуговує туристів високогірного Пилипця круглий рік, доставляючи їх з гірськолижним або велосипедним спорядженням на гору Гемба (полонина Боржава)

Сувенірний ринок

Сувенірні крамниці тут на кожному кроці.  Тут можна придбати автентичні карпатські сувеніри, А також сушені гриби та різні трави.

Водоспад Шипіт

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

f18af5151wk1w kanatka

3 день (Замок Паланок, термальні купальні та дегустація вин)

Сніданок. Виїзд на екскурсію:

Санаторій Карпати.

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Мукачево.

Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку. Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).  

Берегове.

Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України — Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”. Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

Жайворонок.

В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто. У 2013 році відкрився пляж під відкритим небом. Стилістичне оформлення гармонійно вписалося в загальний ансамбль комплексу. 

Гать. Дегустація.

Тут у Вас є можливість продегустувати найкращі сорти Закарпатських марочних вин. Для дегустації відвідувачам пропонують кілька сортів вина — Королівська Леанка, Чорний доктор, Токай фурмінт, Кагор, Сапераві та інші. Білі вина відрізняє вишуканий витончений смак і ніжний аромат. Саме тут можна зустріти рідкісне біле сухе вино з чудовим ароматом півонії. Тонкий смак мають також і червоні вина.

 

Виїзд до Луцька

 

Вартість туру включає:

  Супровід керівника групи

  Екскурсії та послуги гіда згідно програми

  Транспортне обслуговування

  Ночівлю

  Сніданки

  Страховки

 

Вартість туру не включає:

  Особисті витрати

  Вхідні квитки згідно програми

  Витяги

  Обіди, вечері

 

Окремо оплачуються вхідні квитки:

 

 

Для детальної інформації:

43016, Україна, м. Луцьк, вул.Драгоманова 1А/27

моб: +38 099 14444 37

Email: ivan@novimandry.com 

www.novimandry.com