Курс валют USD 25.75 : EUR 28.70
+38 0332  74 91 91
office@novimandry.com

Пошук по сайту
+38 050 377 0727, +38 063 567 6666, +38 097 554 9293

Замки Львівщини 

ЛуцькПідгірці-Олесько-Золочів-Львів-Жокква-Крехів-Луцьк

Зустріч групи. Переїзд до Підгірців.

 Підгореецький замок— пам’ятка архітектури епохи Ренесансу. Розташований у селі Підгірці Бродівського району Львівської області. Замок було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

  oleskiy-zamok lviv_skyscraper_34 жовкваjpg

Переїзд до села Олесько 

Олеський замок стоїть на стрімкому пагорбі, що здіймається над довколишньою місцевістю — Бродівською рівниною. Протягом своєї історії замок служив твердинею, палацом, резиденцією. До 1969-го року тут практично були самі руїни. 1970 року Борис Возницький запланував відновити Олеський замок. Реставрації підлягало все. 1975 року музей було відкрито і відтоді розпочалося його нове життя: в замку і на прилеглій території створено музей-заповідник — відділ Львівської галереї мистецтв.

Переїзд до Золочева 

Золочівський замок представляє неоголландський тип оборонних споруд. Його було зведено на кошти Якуба Собєського (батько короля Речі Посполитої Яна III Собеського) у 1634 році. У дворі замку є два палаци. Більший з них має назву Великого палацу, а навпроти в’їзної вежі розташований Китайський палац. Цікавим також замок є тим, що тут була перша система каналізації, яка збереглася до наших днів.

Ночівля

Переїзд до Львова.

Львів є найбільшим містом Західної України. В місті поєднались культури Заходу та Сходу.  Львів – це місто як класичного мистецтва, так і неординарних ідей та постатей. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України.

Переїзд до Жовкви

Жовква збудована за принципом «ідеальних міст» доби Ренесансу. До видатних історико-архітектурних ансамблів відноситься добудова історичної Ринкової площі (сучасна пл. Вічева) із замком 1594 р., костелом Св. Лаврентія XVII ст., Василіанський (XVII–XX ст.) і Домініканський (XVII–XVIII ст.) монастирі. Високу художню цінність мають зразки дерев’яного зодчества, збережена на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. На невеликій території історичного центру, що з 1994 року має статус Державного історико-архітектурного заповідника, сьогодні знаходиться близько 55 пам’яток архітектури, в тому числі світового рівня.
Замок був закладений засновником Жовкви С.Жолкевським у 1594 р., будувався до 1606 р. Павлом Щасливим. Також відомо, що на запрошення С. Жолкевського тут працювали такі відомі архітектори як Амвросій Прихильний, Павло Римлянин, Петро Бебер.

Відвідування Крехівського монастиря

Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян — монастир ЧСВВ УГКЦ у селі Крехів на Львівщині. Заснований у 1612 році. Архітектурний ансамбль монастиря  — пам’ятка архітектури національного значення 17 — 18 століть.

Переїзд до Луцька

 

Вартість  вхідних квитків в Музей-заповідник «ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК»

Дитячий 5 грн.

Дорослий 10 грн.

Вартість  вхідних квитків в Музей-заповідник «ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК»

Дитячий 5 грн.

Студентський 10 грн.

Дорослий 20 грн.

Вартість  вхідних квитків в Музей-заповідник «ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК»

Дитячий 5 грн.

Студентський 10 грн.

Дорослий 20 грн.

Вартість  вхідних квитків в Музей «ЖОВКІВСЬКИЙ ЗАМОК»

Дитячий 2 грн.

Дорослий 5 грн.